Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Takarító társat hol lehet...

Takarító társat hol lehet összeszedni?

Figyelt kérdés

Mondom milyen vagyok: nagyon alapos, lelkiismeretes, expert. Talán picit OCD-s is. Emiatt nem állok neki a dolgoknak. Egyedül rossz, társaságban jobb volna. Motivál és megelőzi a halogatást.


Áthivnám, takarítanánk, beszélhetnénk. Cserébe én is mennék. Elérem a szekrény tetejét is, magas fiatal férfi vagyok. Amit legjobban utálok, az a felmosás. De mondjuk a WC pucolás nem derogál jobban mint bármi. Üveg edényfedőkről hajlamos vagyok leszedni a gombot, alóla "kinyalni" a mocskot.


Cserébe nyilván én is mennék viszonozni. Férfi vagy nő, nekem mindegy. Budapesten lakom, és kaukázusi vagyok (ha esetleg számit ez valakinek)



márc. 24. 14:23
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
Szexelni lenne e kedved?
márc. 24. 14:27
 2/21 A kérdező kommentje:
#1 ez nem az a rovat 🤭
márc. 24. 14:29
 3/21 anonim válasza:

Jópofa dolog és barátkozás is lenne,beszélgetés is.

Szerintem korrekt !


F

márc. 24. 14:49
 4/21 anonim válasza:

Hozzám átjöhetsz takarítani, én pedig átmegyek hozzád beszélgetni. Mit szólsz?


32/N

márc. 24. 15:12
 5/21 A kérdező kommentje:
#4 aranyos vagy, de ez így nekem nem oké.
márc. 24. 15:23
 6/21 anonim válasza:
Ha kényszeresen csinálod,akkor az ocd.
márc. 24. 15:53
 7/21 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyok kényszeres. Mármint hogy a mennyiségben és gyakoriságban tuti nem. Esetleg a minőségben. Tudod, a pici rések, apró részletek
márc. 24. 15:56
 8/21 anonim válasza:
mit jelent, hogy kaukázusi?
márc. 24. 16:17
 9/21 A kérdező kommentje:

A kaukázusi az egy rassz neve. Európában a többségi etnikum ebbe a rasszba tartozik. Nem jelent semmit, de gondolom van akinek jelentősséggel bír. Ezért írtam le ezt is



[link]

márc. 24. 16:38
 10/21 anonim válasza:

Jó lenne nekem is ilyen lehetőség.


Viszont! Én privátban írnám le, hogy miért vagyok elmaradva részletekkel.


Ezenkvül legalább 3 - vagy inkább több - személyes találkozás kellene valahol külterületen. Világos nappal, forgalmas helyen.

márc. 24. 16:58
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!