Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Takarító társat hol lehet...

Takarító társat hol lehet összeszedni?

Figyelt kérdés

Mondom milyen vagyok: nagyon alapos, lelkiismeretes, expert. Talán picit OCD-s is. Emiatt nem állok neki a dolgoknak. Egyedül rossz, társaságban jobb volna. Motivál és megelőzi a halogatást.


Áthivnám, takarítanánk, beszélhetnénk. Cserébe én is mennék. Elérem a szekrény tetejét is, magas fiatal férfi vagyok. Amit legjobban utálok, az a felmosás. De mondjuk a WC pucolás nem derogál jobban mint bármi. Üveg edényfedőkről hajlamos vagyok leszedni a gombot, alóla "kinyalni" a mocskot.


Cserébe nyilván én is mennék viszonozni. Férfi vagy nő, nekem mindegy. Budapesten lakom, és kaukázusi vagyok (ha esetleg számit ez valakinek)



márc. 24. 14:23
1 2 3
 21/25 anonim válasza:

Hozzam johecc

De van ganéval a desznyó ól

Ki kéne szedni 🤣

márc. 25. 13:56
 22/25 anonim válasza:
Jó ötletnek tűnik, de én is hasonlóan gondolkodok, mit a 10-es válaszoló, nem mennék be egy gyakorin talált ismeretlen személy lakásába és hozzám se engednék egy idegent. Azért bizalom kell ahhoz, hogy kit enged be az ember a házba és az több beszélgetés és idő után alakul ki jó esetben.
máj. 9. 23:52
 23/25 anonim válasza:
22. ennyivel be kellene zárni az ismerkedés rovatot, mert a barátkozás, sporttárs keresés és társkeresés is ilyenről szól, és ott is több beszélgetés után alakul ki bizalom.
máj. 10. 00:10
 24/25 anonim válasza:

#23

Azért nagyon nem ugyanaz. Amiket említettél, azok nem az ember lakásán történnek, vagy legalábbis még a társkeresés sem ott kezdődik egyből.

máj. 10. 01:01
 25/25 anonim válasza:

Március 24. 16 óra 58 perces válaszoló lennék. Most írok.


Szerintem inkább privátban, mert közben történtek újabb váratlan fordulatok az életemben. Nagyon szokatlan.


Elnézést kérek, így is heteket fogok késni a válasszal. (Nem volt semmilyen segítségem akkor egy bonyolult élethelyzet megoldásához. Most méginkább nincs.)

máj. 10. 19:16
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!