Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Takarító társat hol lehet...

Takarító társat hol lehet összeszedni?

Figyelt kérdés

Mondom milyen vagyok: nagyon alapos, lelkiismeretes, expert. Talán picit OCD-s is. Emiatt nem állok neki a dolgoknak. Egyedül rossz, társaságban jobb volna. Motivál és megelőzi a halogatást.


Áthivnám, takarítanánk, beszélhetnénk. Cserébe én is mennék. Elérem a szekrény tetejét is, magas fiatal férfi vagyok. Amit legjobban utálok, az a felmosás. De mondjuk a WC pucolás nem derogál jobban mint bármi. Üveg edényfedőkről hajlamos vagyok leszedni a gombot, alóla "kinyalni" a mocskot.


Cserébe nyilván én is mennék viszonozni. Férfi vagy nő, nekem mindegy. Budapesten lakom, és kaukázusi vagyok (ha esetleg számit ez valakinek)



márc. 24. 14:23
1 2 3
 11/25 anonim válasza:

Javítás: ezenkívül, a takarítást megelőzendő személyes találkozások feltételei.


Szeretném tudni, hogy ki van a monitor mögött és hogyan tudunk megegyezni, egymáshoz alkalmazkodni.

márc. 24. 17:00
 12/25 A kérdező kommentje:

16:58 írhatott volna privátban. Nem tette. Ráírtam, bíztattam hogy akkor elmondhatja a részleteket, megkérdezheti amire kíváncsi. Eddig még nem jelzett vissza semmit sem...


Volt egy másik illető aki viszont nekem írt, kb 15 percenként ír 2 szavas mondatokat. Ő sem gondolja komolyan.


Innentől ha akar valaki valamit az majd ír. Aztán majd megadjuk egymásnak a számunkat és beszélünk rendesen is.

márc. 24. 17:20
 13/25 anonim válasza:
A 15 perces biztos új regisztráció.
márc. 24. 17:51
 14/25 anonim válasza:
#8 Azt akarta egyértelművé tenni, hogy nem cigó, csak igyekezett píszín megfogalmazni.
márc. 24. 18:02
 15/25 anonim válasza:
Ez valami új fétis?
márc. 24. 19:08
 16/25 anonim válasza:
De az nem derül ki, hogy hány éves vagy?
márc. 24. 20:43
 17/25 A kérdező kommentje:
Nem, ez most nem derül ki. Aki komoly érdeklődő, annak nyilván elárulom úgy mellékesen, ha szóba kerül. Neked miért ilyen fontos ez, #16?
márc. 24. 20:57
 18/25 anonim válasza:

#17

Nem az, hogy fontos.

Csak, hogy mégis hány éves aki el takarítani akarok?

márc. 24. 21:00
 19/25 A kérdező kommentje:

#18 szerintem te senkivel nem akarsz. Főleg nem takarítani 🤭

Ha így lenne, már régen írtál volna.

márc. 24. 21:01
 20/25 anonim válasza:

#19

De akarok. Takarítani meg beszélgetni.

Sajnálom #18

márc. 24. 21:06
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!