Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Valakinek lenne kedve beszélge...

Valakinek lenne kedve beszélgetni, ismerkedni egy kissé introvertált, zárkózottabb személyiségű 39 éves férfival?

Figyelt kérdés
Hajdú Bihar vármegyéből írok, barátkozás vagy komoly párkapcsolat céljából ismerkednék. Mivel heteroszexuális vagyok, ezért a férfiakkal csakis barátkozás céljából, nőkkel kölcsönös szimpátia megléte esetén, barátkozáson kívül komoly párkapcsolat céljából is ismerkednék.

ápr. 3. 12:30
 1/4 anonim válasza:
Hát nem tudom hogy mit tudnál egy kezdeni barátkozás téren egy 16 éves fiúval 😕
ápr. 3. 13:03
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor, hogy tisztázzuk a dolgokat és ezzel az 1-es és 2-es válaszadó hozzászólásaira is reflektáljak, főként korombeli emberekkel ismerkednék, barátkoznék. Nem olyan emberekkel, akik korban a gyerekeim akár az unokáim esetleg a szüleim vagy a nagyszüleim, dédszüleim lehetnének. Akinek pedig nincs kedve, azon személyeknek felesleges ezt leírnia, mivel számukra csak időpocsékolás, és velem is teljesen felesleges és értelmetlen ezt a tényt tudatnia ezért kérem az ilyen emberek, hagyják figyelmen kívül ezt a kérdést. Olyan embereket keresek, akik barátkoznának, ismerkednének velem és nem azokat az embereket, akik nem. Úgy véltem, ez elég nyilvánvaló, de akkor most már biztosan az lett. Úgyhogy, kérem csak azok írjanak, akik a 30-as vagy 40-es korosztályba tartoznak és nyitottak lennének az ismerkedésre és a barátkozásra.
ápr. 3. 13:23
 3/4 anonim válasza:

Nekem írhat akármilyen korú

50f

ápr. 4. 20:26
 4/4 A kérdező kommentje:
3-as, javaslom írj ki egy saját kérdést, mert én világosan leírtam a hozzászólásban, hogy legfeljebb 40-es korosztályú emberekkel barátkoznék, ismerkednék, így a válaszod nem ehhez a kérdéshez tartozik és nem is engem érint. Valószínűleg Te is több sikerrel jársz, mintha ide írod ki hogy Neked bárki írhat.
ápr. 4. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!