Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 10-es skálán mennyire vagytok...

10-es skálán mennyire vagytok extrovertáltak? A 10 a totál extrovertált (nyitott, társasági ember), az 1 a totál introvertált (zárkózott, visszahúzódó)

Figyelt kérdés

2021. febr. 19. 13:43
A kérdező szavazást indított:
10: Totál extrovertált (nyitott, társasági)
9
8
7
6
5
4
3
2
1: Totál introvertált (zárkózott, visszahúzódó)
76 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Kilencet írtam, mert az egyik lételemem a barátkozás és közösségi élet, de néha szeretnék magamnak maradni.
2021. febr. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
4. Ambivertált vagyok, az egyedüllét tölt fel a legjobban, nagy igényem van rá, de emellett igénylem a baráti kapcsolataimat is és bármilyen szociális helzetben lazán feltalálom magam. A skálán még így is egy kicsit az into felé hajazok így 4est nyomtam.
2021. febr. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
5, nem igenylem allandoan a tarsasagot, szuksegem van neha a teljes maganyra, de tarsasagban sincs problema, en meg a munkahelyemen is boldog vagyok szinte egesz nap. 😃
2021. febr. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
4 én elvagyok egy társasában, de nem túl sokáig.
2021. febr. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező: érdekes a kérdés, azonban azt gondolom, még érdekesebb lenne a válaszokat nemenként különválasztani. A gender-szempontok mindig is fontosak voltak, és ahogy látom, mostanság az emberek jelleme igen eltérő (pl e tekintetben is) a nem függvényében.


Lehet, érdemesebb lenne egy 5-ös skálát alkotni, és megcsinálni a válaszopciókat férfiakra és nőkre külön.

2021. febr. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én teljesen introvertált vagyok. Gyűlölök emberek közé menni. Kibírom, ha kell, de nem látom semmi értelmét, csak fáradt és ideges leszek a társaságtól.
2021. febr. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

2

Nagyon introvertált vagyok, szeretek egyedül lenni vagy 2-4 emberrel max. Annál több már nekem sok. Ha totál idegenek akkor főleg, ha pl családtagok akkor kevésbé, de 2-3 óra után az utóbbinál is kiégek, es félrevonulok.

2021. febr. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Általános iskola also osztályában én voltam a király, mindenbe beleszartam, felnéztek rám, nem tudtak ledönteni, aztán szépen lassan megváltozott..5-10 év alatt királyból visszahúzódo, göcsörtös majom lettem amiból dolgozom visszaépíteni magam


Jelenleg olyan 3, még mindig van bennem az az extrovertált poénkodó, de általában nem jön ki sosem, mivel random témák, egyszerű mindenki által érthető személyiségek elviszik a hangulatot és akkor elmegy a kedvem az egésztől

2023. jan. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!