Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Egy 40 éves férfival miért...

Egy 40 éves férfival miért csak az 50+ nők állnak szóba?

Figyelt kérdés

Egy 35-40 éves nőnek miért nem vagyok jó??

Hozzá teszem én kb. 35 évesnek nézek ki.

180 cm/75 kg, átlagos alkat


40/F



ápr. 11. 09:02
1 2 3
 1/26 anonim válasza:

Mert a 35-40 éves magányos nők már érzik, hogy ráfordultak az utolsó kanyarra a célegyenes előtt. Tudják, hogy nem nagyon lesz már sok esély a tökéletes pasi megszerzésére, aki jóképű, jókötésű, jómódú, jó ízlésű, művelt, humoros. De még reménykednek, hogy megjön a fickó, úgyhogy a kevésbé alkalmas hímeknek itt még nem jár esély.

A "béta" férfiak ideje akkor jön el, ha majd a lányok átlépték a lélektani határt, ahol már mindegy, csak legyen valaki. Őket látod egyébként magad körül 50 plusszos nőként.

Ez a 40 éves korosztály keresztje.

ápr. 11. 09:44
 2/26 anonim válasza:
Ki mondja, hogy annyinak nézel ki? Ha jó pasi vagy és fiatalos, akkor nem hiszem, hogy nem kellenél.
ápr. 11. 10:40
 3/26 A kérdező kommentje:
Sokak szerint 30-35-nek nézek ki. De 38 évesen sokszor megkérdezték az áruházakban, hogy elmúltam-e 18 éves amikor alkoholt vettem. Fiatalos vagyok, de hogy jó pasi lennék, azt nem hiszem. Nem vagyok izmos, kisportolt. Inkább vékony, gebe.
ápr. 11. 10:58
 4/26 anonim válasza:
Hm...
ápr. 11. 11:00
 5/26 anonim válasza:
Ha eleg gazdag vagy, szoba all veled barki. ;-)
ápr. 11. 12:32
 6/26 anonim válasza:
Lehet külsőre fiatalos vagy, de a stílusod nem jön be nekik.
ápr. 11. 13:33
 7/26 anonim válasza:
Mi bajod az 50 csajokkal, rohadt jó velük a szex.
ápr. 11. 13:59
 8/26 A kérdező kommentje:
Én 55 évesekkel szexelek mostanában. Mert fiatalabbal esélytelen. Jó velük a szex igen, de páromnak 40 évest vagy fiatalabbat képzelek el. Mert így olyan mintha anyukámmal sétálnék az utcán
ápr. 11. 14:10
 9/26 anonim válasza:
Pedig vannak nálad idősebb pasik is 35 év alattival. Szóval valamit nem jól csinálsz.
ápr. 11. 14:20
 10/26 Hellmano válasza:
Itt valami probléma van a gépezetben... Írod 40 vagy, de sokkal fiatalabbnak nézel ki, ami egyértelmű, hogy a fiatalabb csajokat kell, hogy vonzza. Én 46 vagyok, de tini lányok is megnéznek és jeleznek felém, nemhogy a 20-as 30-as 40-es ... Igaz én sem nézek ki 46-nak , de cserébe, még sportos és 204 cm is vagyok (szóval ja nem nehéz észrevenni, mikor mindenkinél 1-1.5 fejjel magasabb vagyok :D)
ápr. 11. 14:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!