Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Egy 40 éves férfival miért...

Egy 40 éves férfival miért csak az 50+ nők állnak szóba?

Figyelt kérdés

Egy 35-40 éves nőnek miért nem vagyok jó??

Hozzá teszem én kb. 35 évesnek nézek ki.

180 cm/75 kg, átlagos alkat


40/F



ápr. 11. 09:02
1 2 3
 11/26 anonim válasza:

Ha tényleg 35 körülinek nézel ki akkor nem kéne, hogy gond legyen...

Szomszédom hasonló lehet, mint az előttem válaszoló.

40es a pasi, de hozzá 2m körüli, már vagy 25 éve aktív sportoló, és mellette egy nagyon szép fizetése is van. Menő kocsi, jó stílus, jó megjelenés.

Eddig egy 25-30 körüli barátnője volt, de egy ideje egy még fiatalabbat látok hozzá járkálni, szóval érdekes:D

ápr. 11. 16:17
 12/26 A kérdező kommentje:
Nekem nincs autóm sem. Nem vagyok gazdag. Nem járok elegáns drága ruhákban.
ápr. 11. 17:00
 13/26 anonim válasza:

180 cm magas vagy, ez már jó alap, ami a külsőséget illeti. Világviszonylatban jóval több esélyed van nőt találni alacsonyabb társaidhoz képest.


75 kg, nem igazán mond semmit, mindenkin máshogy tapad az izom, máshova hízik, stb-stb.. Semmit nem mond, 75 kilóval lehetsz sörhasú apuka, de lehetsz egy szálkás sportember is...


40 évesen nincs autód? Ez nem éppen a gazdagsághoz köthető, elég fura, hogy egy férfinak 40 évesen nincs szükséges autóra. Alapból tökön szúrás egy kapcsolatban, hiszen jóval macerásabb randi helyszínekre elmenni. Kimaradnak a privátabb beszélgetések a hazaúton a kocsiban, stb.. Ez egy olyan hátrány, amin sürgősen változtatnod kéne. Jogsid van legalább?


Egyáltalán szoktál próbálkozni? csak mondanak olyankor valamit, hogy miért nem, amiből kiundulhatsz.. Így a semmiből elég nehéz megmondani.


Nem ismerünk, lehet rettentően idegesítő a stílusod.

Vagy halál unalmas vagy.

Nagy képű.

Nincs jó modorod.

Szétesett vagy, esetleg igénytelen, stb..


Bármi lehet ezek közül, akár ezeknek a kombinációja is, ami elijeszti a nőket. Mondjuk nem értem, hogy egy 40 éves férfi miért nem tud magába merülni és rájönni magától, hogy mi lehet a probléma az ismerkedésében.

Nem magamat akarom fényezni, de 24 évesen soha nem volt ilyen problémám, pedig még 10 centivel alacsonyabb is vagyok nálad..

Így csak arra tudok gondolni, hogy egyszerűen érdektelen a személyiséged és nem látnak benned fantáziát.

Szánj pár napot magadra és gondold újra magad. Sosem késő.

ápr. 11. 18:00
 14/26 A kérdező kommentje:
"Elég fura, hogy egy férfinak 40 évesen nincs szüksége autóra." Nekem nincs és nem is lesz soha. Igen van jogsim, de minek? A randi helyszínre is el tudok menni. Nincs szükségem beszélgetésre a kocsiban. Ha beszélgetni akarok, akkor elmegyek a nőhöz. Biztos nem vagyok nagyképű. De utálom a nagyképű embereket.
ápr. 11. 18:49
 15/26 anonim válasza:

Hát azért 50+-os nők között sem mindenki egyforma.


Heidi Klum 50 éves, de baromi jól néz ki. Szóval, ha egy hozzá hasonló 50-es nővel szexelhetnék, nem utasítanám vissza. Heidi jobban néznki, mint a 30-as nők többsége.


(Egy 30-as pasi).

ápr. 11. 21:48
 16/26 anonim válasza:

Nem negyvenévesen kell nőt keresni.

1. Amelyiknek nincs 7 tűzokádó feje és nem sokal rondább Vasorrú Bábánál annak többnyire van párja,

2. A korfa szerint 50 alatt férfi többlet van. Felette nő töblet. 50 felett hullanak a férfiak mint a legyek és mielőtt exitálnának már évekkel korábban komoly egészségügyi problémáik vannak.

ápr. 12. 03:48
 17/26 A kérdező kommentje:

#16 "Nem negyvenévesen kell nőt keresni"

Hanem mikor? Várjak 50 éves koromig?

ápr. 12. 08:17
 18/26 anonim válasza:
Örülnék neki ha az 50 nőknek kellenék.
ápr. 12. 19:38
 19/26 anonim válasza:

A sikeres férfiak vonzzák a nőket. Fiataltól az idősig, kivétel nélkül.


"Nekem nincs autóm sem. Nem vagyok gazdag. Nem járok elegáns drága ruhákban."


Ráadásul 40 vagy, a külső adottságaidat hoztad fel ezidáig, és hogy bezzeg az 50 fölötti nővel megy a szex. Há' az alattival mé' nem? Olvasd újra a kommentjeidet és hátha leesik, hogy mi a probléma. Sok sikert!

ápr. 13. 02:45
 20/26 anonim válasza:

Lehet választani férfiként a szürkeséget, de ennek ez az ára…


Nincs olyan nagy igénye a nőknek. Egy szorgalmasabb mesterember is már bőven kívánatos csinos munkásosztálybeli nőknek (pl. fodrász, bolti eladó) is.

De az ilyennek is van legalább egy rendezett lakása, ad testére, randira jól felöltözve, jó autóval megy. Ismerkedéskor wellness hétvége, külföldi hétvége van programon.

ápr. 13. 07:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!