Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Egy 40 éves férfival miért...

Egy 40 éves férfival miért csak az 50+ nők állnak szóba?

Figyelt kérdés

Egy 35-40 éves nőnek miért nem vagyok jó??

Hozzá teszem én kb. 35 évesnek nézek ki.

180 cm/75 kg, átlagos alkat


40/F



ápr. 11. 09:02
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Nekem nincs lakásom, nincs autóm. Ettől én nem vagyok szürke ember. Nem járok wellness hétvégére. Külföldre pláne nem. Nincs pénzem rá és nem járok színházba.
ápr. 13. 18:53
 22/26 anonim válasza:

Olyan életmódra rendezkedtél be, hogy nem hajtasz keményen az anyagi javakért. Egy férfi akkor tud könnyen magabiztos lenni, ha elégedett megjelenésével, értékteremtésre (pénzkeresetre) való képességével, egzisztenciájával (fiatalon jövőbeli kilátásaival).


Ha ezek nincsenek, akkor természetes, hogy a jobb nők számára láthatatlan vagy.

ápr. 13. 20:15
 23/26 anonim válasza:

Normális vagy te, hogy 40 évesen 35-40 éves nőt akarsz?


Fokozatosan nyílik az olló, és egyre nagyobb lesz a korkülönbség a javadra. Amíg 25 vagy, ez nem feltűnő, de 40 évesen a 25-30 sáv fölé nem érdemes menni. Én életem párjával 30 évesen jöttem össze, ő akkor 18 volt.


De csakis úgy ha te tudod hozni az ehhez szükséges színvonalat és ezen nem csak az anyagiakat értem.

ápr. 14. 08:44
 24/26 anonim válasza:

Én meg azt nem értem, mikor 38 se vagyok és jóval fiatalabbnak nézek ki, hogy a pár évvel idősebb srácok miért nem érdeklődnek utánam.

Volt akire rá is kérdeztem, tudattam vele, hogy tetszik.

Házas vagyok, nem jó a kapcsolatom. Szeretnék váltani.

Nekem igenis bejönnek a 40 vagy afelettiek. Sőt!

ápr. 16. 13:06
 25/26 anonim válasza:

37 éves vagyok és nem egyszerűen egy beszélgetéskor bácsinak érzem magam egy 20-27 évessel. Egy 28-32 évessel úgy érzem hogy én vagyok a pasi, ő meg a csaj, tehát egy egészséges dinamikát érzek.

Egy 33-36 évessel humorban érzek harmóniát ( ami persze nagyon fontos ). Egy 37-40 évessel pedig intellektusban érzek nagyon sok közöset. Egy 40 felettivel meg kisfiúnak érzem magam.


Szóval nem egyszerű dönteni hogy melyik lenne az ideális.

A párkapcsolati dinamika egyértelműen az 5-9 évvel fiatalabb nőkkel érződik legjobbnak.

A humor stb., a 2-4 évvel fiatalabbakkal.

A hasonlóság az 1-2 évnél.


A másik kettő, a bácsi érzés én oldalamon, vagy néni érzés a másiknál, az nem gondolom hogy jó.


Mit javasoltok?

ápr. 27. 06:28
 26/26 anonim válasza:

Én 37 vagyok és szóbaállnak velünk 28-48-ig kb. mindenki. Elég nagy a szórás, plusz mínusz 10 év a NORMÁLIS.


A kérdés az mi a cél? Akar-e az ember családot avagy sem? Ha akar akkor lefele kell nézelődni 5-10 évvel, ha nem akar akkor lehet 0-10 évvel több is a nő.


Amit viszont észrevettem hogy egy korombeli nő külsőre, viselkedésre, mentalitásra sokkal érettebb, sokkal "asszonyosabb". Ez nem egy vonzó tulajdonság egy férfi számára. Bennük sokkal inkább haverokat látok mint nőt.


Én 5-10 évvel fiatalabb barátnőt szeretnék, de sokan már 10-15-tel fiatalabbakra hajtanak, ami szerintem túlzás, sőt a 20 év különbség se ritka manapság.


Én tegnap láttam egy 28 év körüli nőt egy 55 év körüli pasassal és a kis 3 éves gyerekükkel. Nevetségesen néztek ki.

ápr. 29. 09:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!