Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Introvertált vagyok! Introvert...

Introvertált vagyok! Introvertált Lányok volna kedvetek ismerkedni?

Figyelt kérdés

24F vagyok. Le írom magamról pár dolgot helyesen nem igazán tudok írni. Introvertált vagyok ,de talán extrovertált is! Depresszióm is van időnként. Még soha nem volt párkapcsolatom, tehát szűz vagyok. Itt szeretnék ismerkedni, társkeresőn próbáltam de nem mentem vele semmire a világon. Személyesen nagyon nehezen megy az ismerkedés nekem múlik azon hogy ki milyen hatással van rám nagyon , eddig csak olyan emberekkel találkoztam ismkerkedtem akik rossz hatással voltak rám mellettük soha nem éreztem magam felszabadulva, nem illetem oda, nem volt velek közös témám semmi a világon, és a nagy tömeget egy helyen nem szeretem. Olyan párkapcsolatot keresek akivel közös érdeklődési témánk lenne,

meg mindent meg tudnák beszélni egymással, egyben a barátom is lenne ,és mellé szép is. Sok mindent szeretek csinálni, szeretem a filmeket és a meséket, szeretem a zenét, szeretek utazni különböző helyekre és ki a természetben is szét nézni, szeretek sétálni kint a jó időben, szeretek biciklizni, szeretek olvasni, és szeretek tornázni.



ápr. 19. 20:59
 1/8 anonim válasza:
Keresztény vagy?
ápr. 20. 12:19
 2/8 anonim válasza:
Én nem vagyok szép, szóval ki is estem.
ápr. 20. 23:09
 3/8 anonim válasza:
Szia baratkozni is szeretnel vagy csak tarsat keresel? En is introvertalt vagyok es altalaban a hozzam hasonlokkal jovok ki 😄😄 31/N
ápr. 27. 18:45
 4/8 A kérdező kommentje:
3-as írj privátban.
ápr. 27. 19:02
 5/8 A kérdező kommentje:
Barátkozok is társat is keresek.
ápr. 27. 19:19
 6/8 anonim válasza:
ápr. 27. 19:59
 7/8 A kérdező kommentje:
6-os írj privátban.
ápr. 27. 20:03
 8/8 anonim válasza:

3. Esetleg veled lehet beszélgetni? ☺️


24/N


Én sem keresek kapcsolatot, sry.

ápr. 28. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!