Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Lehetek igy "talan" boldog?

Lehetek igy "talan" boldog?

Figyelt kérdés
Mar nincs mire varnom. Lassan 40 eves leszek es meg most sincs baratnom. Arra gondoltam veszek egy Doll-t. Mielott arra gondolnatok nem szexre. Nekem az hianyzik, h legyen mellettem valaki. Ezek a babak nagyon realisztikusak. Oltoztethetem vetkoztethetem. Simogathatom a hosszu hajat. Haj fetishem van. Nem a szex hianyzik hanem, hogy legyen melettem valaki. De az a helyzet, h mi lesz ha a lelki resz nem fog mukodni? Nem mondom, hogy 1x 2x nem fogok vele szexelni...lehet. De mondtam mas miatt akarom megvenni. Nem mehetek majd vele kirandulni, nem fog hozzam szolni sose. Lehet csak melyiti a maganyom. Jo lenne eldontenem, hogy mi lgyen mert nem sokara ha nem veszem meg, nem lesz tobb eselyem kesobb. Ha lett volna egy normalis no az eletemben ezt a penzt neki adom, de nem volt. Megcsaltak, elhagytak vagy szora se meltattak. A helyesirasert bocsi !

#bugyi #csaj #sex doll #mü tyúk #szilikon szerelem
júl. 10. 11:24
1 2 3 4
 1/37 anonim válasza:

Troll vagy?

Inkább javaslok egy AI barátnő előfizetést. Az legalább valamennyire fog fejleszteni, válaszolni, és átélsz valami változást az érzelmeidben, minthogy egy üres babát simogass, ami szerintem inkább rosszabb irányba visz el.


Illetve keress szerintem valami sugarbaby lányt, sok csaj a pénzért sok mindent megtesz, van az a bumble vagy mi társkereső. Ezzel a kettővel szerintem jobb úton fogsz járni mint a babával..

júl. 10. 11:27
 2/37 A kérdező kommentje:

Nem vagyok egeszseges. Mar ez is ott van amikor ki kosaraznak. Fejleszthetem en magam a francba is.

Itt ahol elek eselytelen ilyen Sugar daddy dolog. Amugyse akarnek szexet. Annak meg kell fizetni ha akarok szexet ha nem. Ugyanannyit. Es emg le is szarna ami a legjobban bantana.

júl. 10. 11:31
 3/37 anonim válasza:
Ha pont az hiányzik, hogy legyen melletted valaki, akkor szerintem hülyeség. Így is egyedül lennél. Ez a baba nem fog veled beszélgetni, nem fog reagálni semmire sem.
júl. 10. 11:37
 4/37 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt. En is erre gondolok....hgoy nem lesz eleg a simogatas, meg hogy ott van valaki (aki sajnos csak mu anyag).
júl. 10. 11:39
 5/37 A kérdező kommentje:
De ott van az a dolog, hogy vehetek neki nyaklancot. Vehetek neki szep ruhakat. Simogathatom....Megis tobb mint az, hogy egyedul legyek!!!
júl. 10. 11:41
 6/37 anonim válasza:
5: Azt inkább költsd magadra.
júl. 10. 11:44
 7/37 A kérdező kommentje:

Nem ertitek. Mindenem meg van. Csak baratno nincs. Ami meg meg nincs meg azt meg vehetem kesobb is.

Meg egy kirandulasnak is orulnek egy csajjal es ra koltenem az egeszet. Lehet ha egy olyan csajnak adnam aki meg erdemli, jobban lennek lelekben.

Egy baratnak....ja nincsennek noi barataim -_-

júl. 10. 11:50
 8/37 anonim válasza:

Na látod, a babával nem fogsz tudni kirándulni sem.

Így csak még inkább bezárkózol majd.

júl. 10. 12:03
 9/37 anonim válasza:
Nyakadba veszed a babát azt mentek a hegyekbe fel. Hogyne kirándulhatnál vele... De vegyél inkább egy robotot az már beszél is. A sugarbaby meg hidd el jobban örül, ha nem is kell szexelnie a pénzért, hanem csak el van veled, fizetsz neki és még a pnája se megy szarrá miattad. win-win.
júl. 10. 12:08
 10/37 A kérdező kommentje:
Nem tudok vele kirandulni mert meg lathatnak :D
júl. 10. 12:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!