Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Erőssen bosszant mikor mások...

Erőssen bosszant mikor mások kacagnak, boldogak Irigylem, nekik minek van joguk a boldogsághoz, szeretném hogy mindenki szenvedjen akkor talán boldog lennék Vannak rajtam kívül hasonló gondolkodású emberek?

Figyelt kérdés
2016. okt. 8. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos vannak.De én perpill örülök a kérdésednek.Alapvetően mindenkit ellökök magamtól akit szeretek mert sajnos nagyon gyenge vagyok lelkileg és csak "lehúznám" őket,gondot okoznék nekik.Gyakorlatilag gyűlölöm magam ha nem sikerül eltemetni magamba az érzelmeket.

De őszinte hálát érzek,hogy fel sem merül bennem a kérdésedben megfogalmazott,vagy azzal bármilyen szinten rokon gondolat!

Remélem soha nem fogok ennyire eltorzulni!

2016. okt. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindig is ilyen voltál, akkor a magánéleti, mindennapi csalódásaidat vetíted ki másokra, egyszerűen savanyú a szőlő. Változtass az életeden, és akkor majd nem kell irigyelni a másiktól a boldogságot.

Súlyosabb esetben depresszió.

A lényeg az, hogy amíg másokkal foglalkozol, a te életed soha sem lesz jobb. Ha nekik rossz lenne, neked se lenne jobb.

2016. okt. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ezt a kérdést mintha én írtam volna ^^ egy ideje kilábaltam a depreszzióból, olyan semleges kedvem van, de világéletemben irritáltak a boldog emberek, elvégre mi a szarnak örülnek?:/ alapból nem kedvelem a társadalom nagy részét, amennyi szart tesznek, úgy vagyok vele, hogy ha én nem lehetek felhőtlenül boldog és jókedvű, akkor nehogy már nálam rosszabb embereknek ez kijárjon ._.
2016. okt. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én is így vagyok vele,totál megértelek. Úgy érzem az ilyen emberek csak szinészkednek és kiborít a kétszínű vihogásuk...
2016. okt. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!