Kezdőoldal » Ismerkedés » Fogyókúra partner » Ki csatlakozik hozzám? Holnapt...

Ki csatlakozik hozzám? Holnaptól fogyózok, 15 kilót le kéne adnom. Együtt fogyni biztos jobb, ha támogatjuk egymást. F. vagyok.

Figyelt kérdés

2020. szept. 30. 15:11
1 2
 11/19 anonim válasza:
A legjobb motiváció ha undorodsz magadtól amikor tükörbe nézel, garantáltan nem hagyod abba :P
2020. okt. 1. 07:56
 12/19 A kérdező kommentje:

Hát,... Bárcsak ilyen egyszerű lenne.


Na, fogjuk rá hogy undorodtam magamtól, de ha szar a hangulat, ideges az ember, vagy ha csak újból és újból előtte van a kisértés,egy egy nagyon fincsi kaja formájában, akkor visszaesik. Persze csak akkor ha nem vigyáz.

S aztán persze utálom magam, mert engedtem a csábításnak.

De azon szoktam elbukni, hogy amikor éhes leszek, s messze még a következő étkezés, s az éhséggel együtt jön az ingerült, feszült hangulat is,... Na az durva.

2020. okt. 1. 08:23
 13/19 anonim válasza:
Nekem ebben a pontos kalória számolás segített, ha van egy fix kalória amivel tudom, hogy fogyok, és látom, hogy megettem, hülye lennék még rázabálni, hogy elrontsam.
2020. okt. 1. 12:25
 14/19 A kérdező kommentje:

Hát, igen, az nem rossz, de lusta vagyok kalóriákat számolgatni, saccolgatni.

Nem is tudom hogy kell.


Inkább csak úgy simán nem eszek többet. Már ha megállom.... Nos ezen kell dolgoznom

2020. okt. 1. 15:59
 15/19 anonim válasza:

Hello, pár tanács.


Egyik, hogy csinálj erősítő tréninget is. Nem tudsz túl izmos lenni vele és a zsírból is szed keveset hogy az izom raktárait építse. Csak jól jársz vele.


Másik, hogy a kaja felére vágása talán nem a leghatékonyabb módszer. Az van, hogyha túl keveset eszel, akkor egy idő után az anyagcseréd belassul és kevesebbet fogysz. És még éhes is leszel folyamatosan! Inkább azt ajánlják, hogy 200-300 kalóriával egyél kevesebbet a napi fogyasztásodnál.

De ha neked működik amit elterveztél, folytasd inkább ezt.


A másik, hogy próbáld meg a szénhidrát dús ételeket zsírosra cserélni, mert noha több kalória van benne, jobban telít. Vagy egyél gyümölcsöket! Az telít is meg sok tápanyag van benne.


És ami a legfontosabb, mégha mást nem is tartasz be: NE EGYÉL CUKROT! Amire itt gondolok azok nem a gyümölcsök, hanem az édességek és hasonlók.

2020. okt. 7. 08:17
 16/19 anonim válasza:

Utolsó vagyok, a gyümölcsöset úgy értem, hogy rendesen eszel és ha megéhezel akkor inkább gyümölcsöt eszel.


Sok sikert kívánok! Hosszú út, de megéri!

2020. okt. 7. 08:18
 17/19 A kérdező kommentje:

Szia 15 ös.

Erősítő tréning pipa, elkezdtem súlyzózni.


200-300 kaloriaval kevesebb bevitel, pipa.


Cukor, nasi hanyagolás, pipa.


Köszi a tippeket. Nagyjából így csináltam eddig is. Ezek szerint jó úton járok

2020. okt. 7. 09:27
 18/19 anonim válasza:
Na h haladsz?
2020. okt. 19. 01:19
 19/19 A kérdező kommentje:

😀

Köszi az érdeklődést, hát, sehogy. Egyedül maradtam persze ezzel az egésszel. S nem azt mondom hogy zabalok mint egy diszno, de visszatértem a hétköznapokba, ahol ilyen olyan elintéznivalók elfeledtetik velem hogy ezt komolyan kell csinálni. Szóval most felfüggesztése került a dolog. Mert egyszerűen nem tartom észben, mi a cél és mit kellene megtenni érte. Pl hogy minden nap jó lenne mozogni, sportolni. Párszor sújzóztam, de azt éppen annyira utálom mint a futást. Így ez hamar elmaradt 😀. Ez van.

2020. okt. 19. 08:37
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!