Kezdőoldal » Ismerkedés » Fogyókúra partner » Szeretnék holnaptól fogyókuráz...

Szeretnék holnaptól fogyókurázni. Segítene valaki? Holnaptól egy fogyókúra társ akivel mindennap támogatjuk egymást?

Figyelt kérdés

Szoval az van hogy lefogytam nagyon vekony lettem es most visszahiztam a 3x sát. undorodom magamtól.

Mit csináljak? Most kéne fogyjak megint 5 kg hogy normalis sulyom legyen. Nagyon elvagyok keseredve .:(



2021. jan. 10. 19:51
1 2
 1/12 anonim válasza:
Tegyél lakatot a hűtődre.
2021. jan. 10. 19:58
 2/12 anonim válasza:
Én is igy vagyok a cél legalább 8 kg lenne. De hiába tudom hogy cukrost nem kene ennem, innom. Eddig nem sikerült meg állnom. Pedig zavar a hasamra híztam még se ment eddig.
2021. jan. 10. 20:22
 3/12 anonim válasza:
Írj nyugodtan:)
2021. jan. 11. 01:43
 4/12 anonim válasza:

Ha segítséget szeretnél

, nyugodtan irj

2021. jan. 11. 18:38
 5/12 anonim válasza:
Hogy áll a dolog?
2021. jan. 19. 13:41
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát igazából nem nagyon megy nem tudom betartani
2021. jan. 19. 14:39
 7/12 anonim válasza:
Hát nehéz az biztos!
2021. jan. 19. 14:40
 8/12 anonim válasza:

Holnap kezdem.

Ma reggel beveszek hashajtót, hogy reális adatokat mérjek este. Nemcsak súlyt, hanem kerületek, főleg derék, csípő, comb.

Aztán holnaptól szobabicikli napi 30 perc + erősítés(felülés, guggolás) mondjuk 30-cal kezdek és úgy növelem, ahogy bírom.

Egy hónapig nem veszek elő se mérleget, se mérőszalagot. Teljes 30 nap után mérek csak újra. Aztán újabb 30 nap, amíg kell.

Ja a lényeget lehagytam: mindegy mit eszel, a mennyiség számít. Régen azért nem foglalkoztam a fogyással, mert amiket mondtak, hogy miket kéne enni, nekem nincs pénzem ilyen egészséges dolgokra. De egy barátnőm parizeres zsemlével és krumplistésztával ugyanolyan gyönyörűen lefogyott, mint más a ch csökkentett barnamagvas akármilyen kenyérrel meg napi fél kiló zöldséggel meg ilyenek.

Ha megszabod a napi kcal-t magadnak, akkor azon belül csokin is élhetsz. A mennyiség számít! Ha mozogsz hozzá, akkor többet ehetsz! Plusz szebben fogysz, ha csinálsz guggolást és felülést:)

Sok sikert mindenkinek!

2021. jan. 21. 04:05
 9/12 anonim válasza:
8 as kiváncsi leszek rá!
2021. jan. 21. 04:08
 10/12 anonim válasza:
Mire vagy miért mondod ezt?
2021. jan. 21. 04:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!