Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit tegyek, ha nem akarom...

Mit tegyek, ha nem akarom tovább hízni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 23 éves vagyok, tavaly szeptember óta felszedtem 15 kgt,igy 85 kg vagyok. A magassagomhoz képest ugyan ideális - 193cm -, de nem akarom tovább hízni. A hasam pl már nem kontúros, ami zavar, emellett ha fekszem, akkor 1 pici tokám is van a testtartás miatt. Milyen étrendet javasoltok, hogy legalább 5 kgt leadjak?

2020. dec. 11. 20:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Cukor, fehérliszt mellőzése, rendszeres testmozgás.
2020. dec. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%
Akkor mégsem ideális, ha már meglátszik.
2020. dec. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
193 cm mellé 85 kg még jó a BMK szerint
2020. dec. 11. 21:01
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
A BMI nem mutat semmit. Rajtad több a zsír mint az izom. Na, ez a nem mindegy.
2020. dec. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hog lenne már több rajtam a zsír, mint az izom? Tokám akkor van ha fekszek. A hasam sem nagy, csak nem kockás.
2020. dec. 11. 21:22
 6/11 anonim ***** válasza:
55%

Mert, tokád van, ha fekszel és mint megemlítetted a hasadat. Nekem és páromnak sincs tokája mikor fekszünk.


Egyébként akkor meg mit rinyálsz itt? Súlyod oké, viszont nem vagy egy bodybuilder.


Mi csupán leírtuk a véleményünket, amit kértél. Az, hogy te azt nem fogadod el, és még neked áll feljebb, akkor sorry, old meg magad!

2020. dec. 12. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát ha alapbol olyanokat írsz, hogy több rajtam a zsír mint az izom látatlanban, akkor már eleve megkérdőjelezhető a szakmai hozzáértésed. Azon nem gondolkodtál, hogy talán genetikailag kisebb az állkapcsom, és emiatt? Ha több lenne rajtam a zsír mint az izom,akkor legalább 40%-os testzsírral kellene rendelkezzem. Nekem kb 18% körül lehet, ha képekhez hasonlítom magam. Mellesleg a kérdésemre sem válaszoltál, így nem is értem, hogy miért az a válaszod, hogy "oldd meg magad." :D
2020. dec. 12. 07:40
 8/11 anonim ***** válasza:

Kérdező, az 1. választ is én írtam.


Ha több izom lenne rajtad mint zsír, akkor szép lenne a hasad és tokád se lenne fekve se. Nem kell itt jönni a genetikával.

Sőt, te magad írtad, hogy 5 kg-t le akarsz adni!


Most saját magadnak mondasz ellent!

2020. dec. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tokám akkor van fekve, ha kicsit felhajtom a fejem, mondjuk mikor laptopon nézek vmi filmet. A hasam sem annyira vészes, annyi, hogy nem kockás. Lehet, hogy nem vagy anorexiás, de az sem igaz, hogy több rajtam a zsír, mint izom.
2020. dec. 12. 15:14
 10/11 anonim ***** válasza:

Kérdező, most miért akarod szépíteni a dolgokat, miért köpöd magad szembe és miért keresed a kifogásokat, ha egyszerűen kiírtál ide egy kérdést?

Most hirtelen minden oké, a kérdés kiírásakor meg nem volt oké?

Akkor döntsd már el végre, hogy mit is akarsz valójában!

2020. dec. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!