Kezdőoldal » Ismerkedés » Fogyókúra partner » Vannak itt olyan fiatal nők,...

Vannak itt olyan fiatal nők, akik 20-25 év közöttiek, és PCOS, IR mellett szeretnének leadni 10-20 kg-ot?

Figyelt kérdés

Diétával, ill. edzéssel kapcsolatos tapasztalatokra lennék kíváncsi, valamint olyan személyt keresek, akivel tudjuk egymást motiválni.


Az sem probléma, ha nem ezekkel a betegségekkel küzdesz, szívesen fogadok hasonló többletsúllyal rendelkezők tanácsait is!



2021. febr. 23. 20:10
 1/2 anonim válasza:
Én inkább 30 kilót szeretnék leadni, 20 éves vagyok. Nekem is hormonproblémáim vannak és nekem is jól jönne egy motiválós pajti, úgyhogy nyugodtan írj privátban nekem, ha van kedved😅
2021. febr. 23. 20:15
 2/2 anonim válasza:
Szia nallam is pcos problema van 3 hete lettem diagnosztizalva es nekem is fogynom kell 15-20kgt elkezdtem a dietat es a sportot babat szeretnenk 25L nekem is jol jonne motivalo pajtas irj nyugodtan privatban :)
2021. febr. 25. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!