Kezdőoldal » Ismerkedés » Fogyókúra partner » Fogyókúratársat keresek,...

Fogyókúratársat keresek, lehetőleg lányt, de fiú is megfelel. Jó lenne ha hasonló paraméterekkel rendelkeznél mint én és szintén motivációra lenne szükséged. Valaki? (találkozás nélkül, netes kapcsolattartás) 21L

Figyelt kérdés

Én lány vagyok 170cm és 64kg, elég aránytalanul oszlik el rajtam a feleslegem ezért le szeretnék fogyni, csak valahogy ha elkezdem elég hamar abba is hagyom mert nincs elég motivációm. Nagyjából 5 kiló amitől mindenképp meg akarok szabadulni súlyban is, de inkább csak az a lényeg nekem, hogy az alakom változzon, eltűnjön az úszógumi, a pocak és a nagy kuffer. Edzőterembe menni nincs lehetőségem, ez szintén egy "kikötés", mert azért nem akarom azt érezni, hogy a rossz lehetőségeim miatt vagyok lemaradva a partneremhez képest, ez nekem demotiváló. Ha valaki úgy érzi, hogy a partnerem tudna lenni, ne legyen rest írni egy privátot :)


Ui: nem párt keresek, nem ismerkedek, csak egy partnert akarok akivel egymást motiválhatjuk. Mivel tudom, hogy a környékemen nem találnék embert erre a célra, neten tartanánk kapcsolatot, okoskodástól kíméljetek. Köszi :)



2021. szept. 5. 10:48
1 2
 11/11 anonim válasza:
Szia! Én is pont ennyi kiló és ilyen magas vagyok. Ha még nem találtál motiváló partnert én nagyon szívesen lennék 😊 19/L
2023. febr. 22. 12:45
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!