Kezdőoldal » Ismerkedés » Fogyókúra partner » Van aki ketózik? Megoszthatnán...

Van aki ketózik? Megoszthatnánk a tapasztalatainkat.

Figyelt kérdés

2023. ápr. 7. 00:07
1 2
 1/12 anonim válasza:
Ammár megint mi?
2023. ápr. 7. 06:15
 2/12 anonim válasza:
#1 google a barátod.
2023. ápr. 7. 09:58
 3/12 A kérdező kommentje:
Ketogén diéta, nagyon minimumon tartod a szénhidrátot, amit konzumálsz.
2023. ápr. 7. 11:14
 4/12 anonim válasza:
Van már aceton szagod tőle?
2023. ápr. 7. 11:37
 5/12 anonim válasza:
Inkább ketós facebook csoportokban próbálkozz, itt ahogy látod csak idióták vannak
2023. ápr. 7. 11:42
 6/12 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nekem a pikkelysömöröm miatt az orvosom végső esetként ezt ajánlotta, bár nem sok reményt adott.... Na és làss csodát a 15 éves korcsosodott karom emberi karnak néz ki és az arcomról is eltűnt az a förmedvény, viszont az a gondom, hogy rengeteg ételt nem ehetek meg. Plusz szerintem sem jó a belsõ szerveimnek. Viszont segít, és sokat.. mit tegyek?
2023. ápr. 7. 13:54
 7/12 anonim válasza:
Várd meg míg az agyad is leáll aztán nem kell tovább gondolkoznod ezen.
2023. ápr. 14. 06:53
 8/12 A kérdező kommentje:
Még nem állt le 4 hónap után sem, kösz.
2023. ápr. 14. 12:18
 9/12 anonim válasza:
Én nem igazán ismerem,de egyéb egészségügyi okok miatt érdekelne.Ha számodra nem megterhelő,és adnál tanácsot egy kezdőnek,azt megköszönöm!:)
2023. máj. 14. 21:09
 10/12 A kérdező kommentje:

Én egészségügyi okokból, orvosi ellenőrzés mellett csinálom most is, és az agyam most sem állt még le, csak így updateként mondom.(külföldön élek) és amit tapasztaltam, az az, hogy a pikkelysömöröm nagyja a múlté. Bárki bármit mondjon, nem érdekel, nekem ez az életstílus megváltoztatta az életem. Aki szerint egészségtelen, ne csinálja, nem izgat, szerintem se az, mert szerintem is kell szénhidrát, de ha segít, segít. Nem tudom pontosan megmondani mióta ketózok, vagy legalábbis nem zabálok szénhidrátot. Viszont a fejbőrön lévő pikkelysömöröm elmúlt, itt ott előjön pár ponton a hajvonalam alatt, de nem ronda és elmúlik hamar, a karomon pedig a 15+ éves pikkelysömör nyomai vannak csak jelen. Nem viszket, nem hámlik, csak rózsaszínűbb ott a bőröm, ahol valaha volt. De mielőtt ilyen drasztikus diètába kezdenél orvossal beszélj mindenképpen. Ennek a diétának a fogyás a mellékhatása, de nem feltétlenül ajánlanám fogyáshoz.


Akinek az arcát és testét pikkelysömör borítja drasztikus módszereket próbál ki, hogy elmúljon, majd amikor nem működik, elmegy orvoshoz és végső elkeseredésében még a saját szrát is megenné, hogy elmúljon. Ezt azoknak mondom, akik itt savazzák ezt az életstílust.

2023. máj. 15. 17:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!