Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha mi teremtjük a világot, és...

Ha mi teremtjük a világot, és a tapasztalatainkat akkor miért tapasztalok olyat, amit nem teremtettem? A saját teremtésemet mennyire irányíthatom?

Figyelt kérdés

Ha a gondolatainkkal, meg tetteinkkel, érzéseinkkel teremtjük a tapasztalatainkat, akkor miért tapasztalhat bárki olyat, amire soha nem gondolt, amilyet soha nem tett?

Plusz, ha tudom, hogy valamitől tartok, vagy félek, meg ellenállok, és tudom, hogy azzal csak erősítem, akkor miért nem tudom megváltoztatni, hogy ne féljek/álljak ellent? csak mert így felmerül a kérdés, hogy oké, hogy én teremtem, de a saját teremtésemet mennyire irányítom?


2022. ápr. 13. 22:34
 1/2 anonim ***** válasza:
45%

Nem én teremtettem az úthengert, de tapasztaltam már. Nem volt túl sok a varázsgomba főnök?


A második kérdés egész értelmes lett, nagyon egyszerű, mert az evolúció jelen lépcsőfokán nem vagyunk képesek teljes mértékben irányítani az agyunkat és a testünket. Ha nem irtjuk ki magunkat, a távoli jövőben talán többre is képesek lehetnénk.

2022. ápr. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Biztosan fals tapasztalás! Pihend ki magad! Tente baba tente!
2022. ápr. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!