Kezdőoldal » Ismerkedés » Sporttárs keresés » Kutyasétáltatáshoz sportárs,va...

Kutyasétáltatáshoz sportárs,valaki?..továbbiak lent

Figyelt kérdés
Sziasztok!Nevelési céllal keresnek kutyasétáltató társat..2 éves tenyésztett szuka németjuhászom van november végén vizsgázna engedelmességből(BH) az egy dolog amit nem vagy csak nehezen tudok kiküszöbölni a többi kutya társasága.Nem mondom hogy agresszív lesz inkább ingerült de azt is kutyája válogatja..szóval jó lenne egy idegen kutya mellett sétáltatni hogy folyamatosan fegyelmezni lehessen..somogy,tolna,baranya megyei lenne megfelelő(autoztatni tudom)nem muszáj tanított kutyának lennie csak lehessen porázon vezetni..a társat illetően mindegy férfi-nő ha számít mint info 37/F vagyok
2020. okt. 24. 14:00
 1/8 anonim válasza:
Csak azt az F betűt cserélted volna le N-re. Most rengeteg jelentkező lenne...
2020. okt. 24. 16:45
 2/8 A kérdező kommentje:
Komolyan ezért írtam,nem társkeresés!:)
2020. okt. 24. 17:32
 3/8 anonim válasza:
2# Elhiszem. Én se itt keresek párt :)
2020. okt. 30. 21:53
 4/8 anonim válasza:
A kutyasétáltatás mióta sport?
2020. nov. 2. 16:26
 5/8 anonim válasza:
4# Háát.. Ha az e-sportot egyesek annak nevezik, akkor a kutyasétáltatás hatványozottan az
2020. nov. 2. 19:42
 6/8 anonim válasza:
e-sport?? Az meg mi? Ne csináld, könyörgöm, ne!
2020. nov. 2. 19:50
 7/8 A kérdező kommentje:
Tudtommal még a sakk is sport:)
2020. nov. 25. 15:07
 8/8 anonim válasza:

6# Irónia akart lenni

7# Az az :D

Meg a passziánsz

2020. nov. 27. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!