Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tisztelt gyakori kérdések...

Janosvertes32 kérdése:

Tisztelt gyakori kérdések felhasználók! 32 éves érdeklődő vagyok. Normális az,hogyha az ember kihívja a mentőket nem jönnek ki hanem inkább elirányítják az embert az orvosi ügyeletre!?

Figyelt kérdés

volt,hogy a derekam csípőm tájékán a gerincoszlopom végén szűnni nem akaró görcsös fájdalom jelentkezett vagyis volt és mindent mondtak,hogy öt órát kell várni az ügyeleti kocsira közben elég rendesen bőgtem,sírtam ),zokogtam a telefonba a kínzó fájdalomtól amikor kérdezték,hogy mivan én velem a diszpécser vagy ki.

cataflamot vegyek be az orvosi ügyeleten meg elinteztek engem egy algopolirines injekcióval.

azért felháborító,hogy az egészségügyi járulék meg havonta fizetve,rendezve van!!!



2022. szept. 12. 15:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%

Mivel mentö meg személyzet a mentökre alig van, ezért egyszerüen nem jutnak el mindenhová, csak az életveszélyes esetekhez mennek ki.

Meg abban is igazuk van, hogy ilyen panaszokkal be kell menni az ügyeletre, ez nem a mentökre tartozó dolog.

2022. szept. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Nyilván nem az.
2022. szept. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
A mentőket akkor kell kihívni, ha életveszélyes helyzet áll fenn. Ha képes vagy eljutni az ügyeletre, akkor el kell menni, max hívsz egy taxit.
2022. szept. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%
Minden nap kiírsz valami mondvacsinált kérdést...???
2022. szept. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ez nem mondva csinált kitalált történet az ágyon ahhol fekszek és akkor is feküdtem fetrengtem ettől a kínzó görcsös fájdalomtól!!!

nem kívánom senkinek sem ezt az érzést komolyan mondom de tényleg amikor kisgyerekként fájt a fogam és kilyukadt elszuvasodott akkor éreztem ezt,hogy nem tudok megmaradni a bőrömben békésen nyugodtan!!!

2022. szept. 12. 22:32
 6/12 A kérdező kommentje:
majd kitudtam volna ugrani vetkőzni a bőrömből sehogyan sem volt jó ülve sem állva sem feküdve sem mindenhogy nagyon rossz akármilyen,bármilyen pózban voltam én!!!
2022. szept. 12. 22:34
 7/12 anonim ***** válasza:
64%

Kértem MINDEN EGYES kérdésed alatt, hogy ne küldözgess priviket.

Az orvosoddal és pszichológusoddal beszéld meg ezeket, ne abuzáld a GYK-t a siránkozásaiddal.

2022. szept. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, de ez a bevett szokás. Az orvosi ügyelet sem megy ki, - ő meg az ügyeletes kórházba küld tovább. Ha sikerül elérned az ügyeletes kórházat, - ami gyakorlatilag "lehetetlen küldetés" kategória, - akkor ők meg tovább küldenek a mentőkhöz. Egy komolyabb "kör futásába" ha beledöglesz, akkor pedig elkönyvelik majd a hónapok múlva szívószállal összeszürcsölő egészségügyi takarítók, hogy - járulékos veszteségként - "szívelégtelenségben" tört el n számú csontod, mielőtt távoztál az árnyékvilágból. Nem bonyolult, - csak eléggé kellemetlen, hogy ezt van képe egyeseknek "egészségügyként" emlegetni bárhol is.
2022. szept. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 NTBS ***** válasza:
81%

Igen, mert nem voltál életveszélyben.

Illetve nem, de az egész rendszer rossz.

Én ezért támogatnám a fizetős egészségügy és az állami egészségügy teljes szétválasztását.

2022. szept. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azért az túlzás, hogy csak életveszélyre mennek ki, engem is bevittek a traumatológiára, pedig az életem azért nem volt veszélyben, de olyasmivel tényleg nem a mentőket kellene zargatni, amivel az ügyeletesek is boldogulnak.
2022. szept. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!