Kezdőoldal » Ismerkedés » Sporttárs keresés » Budapesten lakótárs, aki edz,...

Budapesten lakótárs, aki edz, kondizik és egészségesen él, valaki? Azért szeretnék kondis lakótársat, mert kövér lány vagyok, 100kg és szeretnék lefogyni. A hízásomnak vannak egészségügyi okai is, így ezzel kérlek ne kötekedjetek.

Figyelt kérdés

Most elmentem orvosokhoz kiderültek a problémák, gyógyszereket kaptam és szeretnék elkezdeni fogyni, egészségesen élni és sportolni.

Azért lenne jó egy ugyanilyen lakótárs mert ő is így élne, miatta nem esnék csábításba, elleshetném az életmódját, recepteket, erőt adna, hogy ne adjam fel, megkérném, hogy szóljon rám, ha látja, hogy valami nem jó, például étel, vagy torna közben.

Jó lenne még otthon erről beszélgetni, együtt edzeni, esetleg együtt edzőterembe járni.

Mivel igénylem a társaságot, annak is örülnék ha együtt sorozatoznánk, esetleg kirándulni, túrázni mennénk, hisz ez is mozgás, de ezek nem kötelező dolgok.

Jó lenne egy hozzáértő emberrel lakni és együtt küzdeni a céljainkért.

Személyi edzőre sajnos nincs pénzem és az nem lenne olyan sokat mellettem.

Ha senkinek sem szimpatikus ez, akkor esetleg egy kondis submissive?

Náluk gondolom nem gond hogy ennyire kell figyelni és segíteni a másikat.



2023. máj. 29. 06:17
1 2 3
 11/30 anonim válasza:
Maradjunk annyiban, hogy ez így nem fair mert ebbe a kapcsolatba én tenném bele a többet ha úgy alakulna. Érdekes párosítás a kulcsszavakkal.
2023. máj. 29. 18:08
 12/30 A kérdező kommentje:

Nem hozzám, mert az én lakásom nem olyan nagy, így kiadom passzív jövedelemnek.

Budapesten kereshetünk ott albérletet, ahol megfelel a másiknak.

Vártam az utolsó kommentjét. :D

A mai modern világban még mindig olyan furcsa a BDSM?

Főleg a férfiaknak?

Sokat kell még nyitnotok szerintem..

A nők többsége alapból is a domináns személyiségű férfiakat kedveli.

A másik dolog, mi nem fair?

Az hogy néha szólsz pár szót, ha valami nem helyes? Egyébként is szoktak beszélgetni az emberek.

Ha ellesem az életmódodat, receptjeidet? Azt hittem szeretitek megosztani, hisz minden kérdés alatt, akár kéretlenül is tele van az oldal az ilyen tanácsokkal. Azt hittem örülnétek és könyebb lenne nektek is egy olyan lakótárssal, aki szintén így él és még esetleg közösen is edzetek.

Persze, ha vékony lennék, akkor mindenki ugrott volna. Nem lett volna semmi gond a kérdésemmel. Így viszont minden második válasz kötekedés, ráadásul ugyanazt írjátok. :D

2023. máj. 29. 18:50
 13/30 anonim válasza:
Egyáltalán nem furcsa a BDSM, mert én mindig is vágytam ilyenre, de ez nagyon eltér a témától, amit felhoztál, én csak ezért hoztam fel.
2023. máj. 29. 18:55
 14/30 A kérdező kommentje:

Kifejtettem, hogy miért írtam bele a kérdésbe. Ha ismernéd ezt a világot, akkor tudnád, hogy a sub emberek nagyon szolgalelkűek.

Nekem sokat mesélt az ismerősöm és ő javasolta, hogy írjam bele a kérdésbe.

Már írtak is üzeneteket subok, de ők nem edzenek.

2023. máj. 29. 19:03
 15/30 anonim válasza:

Mivan? :D

Ezt fejtsd már ki pls, hogy jön az edzéshez a bdsm meg a sub meg a dom?

Én rendszeresen sportolok most heti 4-5 napot, változó intenzitással, de a sport mindig az életem része volt, mégsem tudom ezt a kettőt összepárosítani.

2023. máj. 29. 20:44
 16/30 A kérdező kommentje:

Már többször kifejtettem.

Még mindig nem érted?

Úgy jön ide, hogy nekik nem lenne gond a segítés, az odafigyelés, mert nekik a másik személy a minden.

Ezentúl hagyjuk a BDSM oldalt, mert nem erről szólt a kérdés.

Ha nem kerestek lakótársat, akkor ne írjatok ennyi felesleges választ, mert mások nem fognak jönni, ha látják, hogy sok válasz van már.

2023. máj. 29. 20:55
 17/30 anonim válasza:
15: A kérdező attól tart, hogy egy átlag kondis/sportoló soknak érezné, ha az ő diétáját, edzését, étkezését figyelemmel kellene kísérni, segíteni neki kialakítani a helyes étrendet, mozgáskultúrát. Reményei szerint a suboknak nem probléma, mert irányíthatóak, kérésre odafigyelnének erre.
2023. máj. 29. 20:58
 18/30 A kérdező kommentje:

Nem kértem, hogy alakítson ki étrendet.

A mostani étrendem sokkal durvább, mint az övéké. Nem eszem semmit, csak rizst, barna rizst, csirkemellet, zöldségköretet, édesburgonyát, salátát és gyümölcsöket.

Volt, hogy hetekig csak fehérjeturmixot ittam, multivitamin mellett. Napi kétszer eszem.

Most, hogy vannak gyógyszereim, ehetek napi ötször is, remélhetőleg nem hízok többet.

Azt sem kértem, hogy edzéstervet csináljatok.

Annyit írtam, hogy ha látja, hogy valamit rosszul csinálok, akkor szóljon és ha akarja edzhetnénk együtt. Otthon és/vagy edzőteremben.

Az életmód számít. Ösztönözne, nem esnék csábításba, recepteket, ételeket elleshetnék, edzhetnénk és beszélgethetnénk ezekről.

Azt hinném, hogy ez mindenkinek jó és előnyös, de csak az értetlenkedés megy itt. :D

2023. máj. 29. 21:14
 19/30 anonim válasza:

Vakvágányon vagy, láthatóan nem jött be a nagy dom mestered tanácsa, hiába írtak subok.

Jobban jársz ha elfelejted ezt a sub vonalat és szimplán sorstársat keresel.

2023. máj. 29. 21:22
 20/30 A kérdező kommentje:

Megint ez a BDSM vonal?

Nagyon izgat titeket. :D

Próbáljátok ki és ne nekem írjátok folyton.

Sok sorstársam volt az évek alatt.

Mindegyik feladta, nem jöttek rendszeresen edzeni, nem tartották be a diétát és mindegyiknek "volt" valami egészségügyi baja.

Az utolsóval elmentem Endokrinológushoz és csoda kiderült, hogy nem ez a probléma.

Nekem viszont ez is. Már régen el kellett volna mennem a vizsgálatokra.

Ezen kívül, majd én eldöntöm, hogy nekem mi a jó és kit keresek. Ne kelljen már mindenért magyarázkodnom. :D

2023. máj. 29. 21:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!