Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Shimano Aspire bx eltört, a...

Shimano Aspire bx eltört, a második tag vège több rèszre is. Lehetne gyártatni hozzá blankot, valahol valakinèl a világban?

Figyelt kérdés
Javíthatatlan, az èn hülyesègem miatt tört el, európai nagykert hivtam, írtam emailt, átforgattak mindent de nem tudnak segíteni, esetleg ha írok a japán shimanonak? A posta díja nem èrdekel, a blank ára se, ès a felgyűrűzèse se.

#horgászbot #pergetés #Shimano Aspire #Horgászbot törès #Pergető bot eltört #Shimano Aspire bx
2022. jún. 13. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez egy 2 részes bot és ha jol értem a spicctag tört el. Ez nem lesz egyszerü dolog beszerezni, ugymond nyers blankot nem hiszem hogy lehet hozzá bárhol is szerezni, ha gondolod írj a Shimanónak egy próbát meg ér.

Esetleg tegyél fel több horgászcsopiba hirdetést hátha van valakinek ilyen bot aminek meg a nyéltag része sérült és a spicc jó, akkor azt esetleg megveheted.

2022. jún. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A Shimano-nak elég jó szervíz hálózata volt, igaz nem tudom, most hogy működik.

A probléma az, hogy az említett bot típus már évek óta nincs gyártósoron, ahhoz még lehet Japánban sincs nár alkatrész.

Egy próbát talán megér, hogy mit mondanak:

[link]

2022. jún. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ilyen árkategóriájú bottal biztos megéri vergödni?
2022. jún. 15. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Amikor megjelent nem ennyi volt az ára, van ax,bx,cx,dx, ez a dobósúly most hiányzik, antarest vettem, nem rossz, mèg jobban is kèzre áll, jóvolna pótoljam a gyűjtemènyem elbalfaszkodott darabját. Nem vergődök!
2022. jún. 26. 09:52
 5/6 anonim ***** válasza:

Megértem, hogy pótolni szeretnéd, mert érzelmi szálak kötnek hozzá, de az ax, bx, cx, dx a szérián belüli "sorszámozás", nem is tudom, most hol tartanak vele.

Egy évekkel ezelőtt kifutott sorozatra már nehéz eredeti tagot beszerezni.

Nem opció használtan venni egy olyan botot?

Az sem egyszerű, de a facebook-on vannak horgász "csere-bere" csoportok, ahol egész jó a piac.

2022. jún. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Úgyértem van a birtokomban ax,bx,cx,dx is, bx az most hiányzik, mindegyik más-más paraméterű. A bx 270 10-30, és nem igen találni.
2022. júl. 10. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!