Kezdőoldal » Ismerkedés » Sporttárs keresés » 22 éves fiú vagyok, vékony,...

22 éves fiú vagyok, vékony, de nem teljesen gyenge testalkatú. Szeretnék elkezdeni edzeni Budapesten. Kb egyidős és hasonló helyzetben lévő társat keresek, valaki?

Figyelt kérdés
Egyetlen sport, amit valaha csináltam, az a köteles falmászás volt. Saját testsúlyommal megbirkózok, nem vagyok harmatgyenge, de túlságosan izmos sem. 174 cm vagyok és 66 kg. Volt egy időszak, amikor rendszeresen emelgettem decathlonos súlyzókat otthon egyedül fekvőtámaszokkal kiegészítve, de most megpróbálkoznék valakivel közösen edzeni, mert egyedül nem tudom eléggé motiválni magam. Budai oldal, belváros, hasonló korosztály és hasonló "izmosság" előny.
nov. 19. 21:05
 1/5 anonim válasza:
Hát a hivatalos számítás szerint pont megfelelő a testtömegindexed.
nov. 19. 21:14
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. Sokáig, évekig 56kg voltam, de egy gyógyszer miatt híztam 10kgt. Furcsa nem gebének lenni és megfogni valamit magamon. Eddig nagyon nehezen híztam, a protein sem hizlalt, most viszont ezt kihasználva szeretnék elkezdeni sportolni. Meg hát erős sem vagyok.
nov. 19. 21:19
 3/5 anonim válasza:

A testtömeg index egy f*szság.

BMI szerint súlyosan elhízott vagyok,közben meg látszik a hasizmom.

nov. 19. 21:20
 4/5 anonim válasza:
Melyik kerületben vagy?
nov. 20. 06:05
 5/5 anonim válasza:
lányokkal is mennél?
dec. 19. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!