Kezdőoldal » Ismerkedés » Tanulótárs keresés » Olyan diákot keresek, akinek...

Olyan diákot keresek, akinek jól jönne történelem korrepetálás, ingyen. Valaki?

Figyelt kérdés
A részleteket privátban megírom.

2021. febr. 24. 08:02
1 2
 1/19 anonim válasza:
Mi értelme van ingyen órát tartani idegeneknek? :D
2021. febr. 24. 08:54
 2/19 anonim válasza:
Köszönjük, de mi a kérdés?
2021. febr. 24. 08:54
 3/19 anonim válasza:
Fiatalokat keresni töri korrepetálás ingyen? Csak nem valami rosszban sántikálsz?
2021. febr. 24. 09:53
 4/19 anonim válasza:
Engem érdekelne, írhatsz privátban.
2021. febr. 24. 10:11
 5/19 anonim válasza:

Emberek ne legyetek már buták légyszíves és ne írjatok rá mert magatokat keveritek bajba

Egy ember FIATALOKAT keres arra hogy “korrepetálja” őket töriből INGYEN :D

2021. febr. 24. 10:14
 6/19 anonim válasza:
De gondolom csak lányokat, igaz?
2021. febr. 24. 10:15
 7/19 anonim válasza:
#6 fiatal lányokat :D Természetes a lakásán, de gondolom ráadásul szívesen elmegy értük kocsival :D
2021. febr. 24. 10:19
 8/19 anonim válasza:

De most honnan veszitek, hogy egyáltalán férfi? Nem támadás meg semmi, de én pl 20 éves lány vagyok, tavaly érettségiztem és 98% lett a törim, én is ki akartam írni pont valami ilyesmit, hogy neten segítek elmagyarázok pár dolgot ha kell, mert szegény érettségizők nincsenek fényes helyzetben.. főleg ha felvételizni akarnak éppen az egyetemre vele

(És persze én sem pénzért gondoltam)

2021. febr. 24. 12:47
 9/19 anonim válasza:

#8 oké hogy van olyan aki komolyan gondolja de azért naívak se legyünk :D

A gyakori kérdések oldalon vagyunk ahol pontosan tudjuk hogy nagyon sok a troll kérdés mellette a pedofilok is szívesen tevékenykednek az oldalon.

Szívesen fogadnék töri korrepetálást de biztos hogy nem egy idegentől a GyK-n, lehet hogy velem van a gond, hogy én vagyok a túl félős de inkább legyek elő vigyázatos. Biztos vagyok benne hogy sok jó töris jár a sulimban, ha nagyon szükséges lenne akkor inkább írnám ki egy közösségi platformra ahol tuti hogy csak ismerős jelentkezne

2021. febr. 24. 12:53
 10/19 A kérdező kommentje:
Bár teljesen tévúton jártok, de örülök, ha ennyire jól szórakoztok. :)
2021. febr. 24. 13:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!