Kezdőoldal » Ismerkedés » Tanulótárs keresés » Angol nyelvvizsgás barát???

Angol nyelvvizsgás barát???

Figyelt kérdés

Ha most nyáron fogsz nyelvvizsgázni ( mint ahogy én is szeretném) akkor lehetnénk barátok. Csevegnènk, segítenénk egymásnak stb.

(15-17 éves)


2021. jún. 3. 01:30
 1/4 anonim válasza:

Hát, csak ez alapján barátkozni!?


Mi a garancia rá, hogy egy nyelvvizsgás nem lesz hatalmas tahó, ellenben egy "vizsgátlannal"? Értem, hogy mi célt szolgál a kérdésed, de akkor is furcsa számomra.


Amúgy simán barátkoztam volna veled, de nem lesz nyelvvizsgám még, sajnálom.

2021. jún. 4. 10:55
 2/4 A kérdező kommentje:

Semmi baj. Ezt a kérdést pont azért írtam ki ami szerintem le is jön, hogy "gyakorolni" (is) szeretnèk azzal az illetővel.

De nyugodtan baratkozhatunk így is, ha megtaláljuk a közös hangot :-)

2021. jún. 4. 17:55
 3/4 anonim válasza:

Szia.

Én is most nyárra terveztem a középfokú angolt megcsinálni, csak nem ártana egy kicsit többet gyakorolnom rá. Szívesen beszélgethetnénk, kíváncsi vagyok te hogyan készülsz fel. ^^

17 éves lány vagyok.

Írj privátot ha gondolod. :)

2021. jún. 5. 09:10
 4/4 anonim válasza:

Jó lenne, ha nekem is lenne angol tanuló partnerem - csak én túl idős vagyok a tizenéves korosztályhoz. (Több mint egy generációs szakadék.)


A 30-as, 40-es és 50-es korosztályból várnám a jelentkezőket - de inkább HÖLGYET SZERETNÉK, mert a férfiak szinte mindenből ízetlen tréfát csinálnak. Ha valaki komolyan tanulni akar, akkor nem "vevő" mindenre!


Ui: illetve, ha mégis akad egy férfi és legalább érezhetően TISZTESSÉGES SZÁNDÉKKAL kezdi a bemutatkozást, nem egyből lerohanva engem, akkor mégiscsak lehet szó akár találkozásról is.


Üdv:

egy középkorú hölgy

2021. jún. 26. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!