Kezdőoldal » Ismerkedés » Tanulótárs keresés » Valaki tanítana nekem matekot...

Valaki tanítana nekem matekot ingyen?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy fizetnem kéne érte normális esetben, de sajnos nincs rá keretem jelenleg, viszont nagyon elkezdett zavarni, hogy hülye vagyok belőle. Ha van itt olyan penge matekos, aki egyrészt szeret magyarázni, másrészt nem néz le/röhög ki azért, ha esetleg baromságot mondok, az nyugodtan keressen meg. Sőt, lehet akadna olyasmi, amit ő nem ért és én el tudnám neki magyarázni cserébe mondjuk egy humános tárgyban. Ez nyilván nem érné meg senkinek, valószínűleg senki nem fog írni, de azért megpróbáltam, hátha van itt valaki olyan elvetemült, aki annyira szereti a matekot, hogy bármikor bárkinek ezt magyarázná szíve szerint. Köszi, jóéjt!

2021. okt. 7. 23:35
1 2
 11/17 anonim válasza:

Amiket linkeltél, azok alapvetően könnyedén elsajátítható témakörök, viszont egyedül, útmutatás nélkül viszonylag nehezek.

Főleg a kombinatorika. Én mindig azt mondom, hogy azt a tanárok nagy része sem nagyon érti, csak a jól begyakorolt sémákat tudják alkalmazni. Ráadásul tanítani is nehéz, mert nehéz szemléltetni. De ha az ember megérti a főbb alappillérjeit a témakörnek, akkor könnyedén meg tud oldani bonyolultabb kombinatorikai feladatokat is.

2021. okt. 8. 01:11
 12/17 anonim válasza:
Én arra jutottam, hogy az egyetlen megoldás, ha klónoznak engem, hogy meg tudjam tanítani magamnak. Külső szemlélőknek fogalmuk sincs arról, hogy mennyire érthetetlenül magyaráznak. Én sokkal jobban el tudok magyarázni bármit, mint eddig bárki más, akit hallottam.
2021. okt. 8. 11:43
 13/17 anonim válasza:
Hát nem vagyok valami jó magyarázásban és sokmindent nem értek, de megpróbálhatjuk, hátha ketten sikerül.
2021. okt. 8. 13:52
 14/17 anonim válasza:
f/l vagy?
2021. okt. 8. 13:55
 15/17 anonim válasza:
Erettsegi megvan akkor minek akarsz meg tanulni matekot?
2021. okt. 9. 05:41
 16/17 anonim válasza:
Igen
2021. okt. 30. 07:11
 17/17 anonim válasza:
én is,írj rám
2021. okt. 30. 07:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!