Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lenne kedve skypon angolul...

Lenne kedve skypon angolul tanítani valakinek, ingyen?

Figyelt kérdés

Két kisgyerekes anyaként, egyedül nevelem a lányimat, erre nem tudok költeni, de nagyon szeretnék megtanulni angolul, bár 10 éve gimnáziumban tanultam, és érettségiztem is belőle, de nagyon alap szintem vagyok, vagy még ott sem.

Aki kedvet érez , segítene nekem, akár szótanulásra is gondolok, csapnivalóan rossz a kiejtésem?


2013. júl. 13. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Mennyire tudsz beszélni?
2013. júl. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

6 évig tanultam gimiben, 2-re érettségiztem, nagyon nem megy a beszéd, de tanultam, tehát a nyelvtant hamar megértem.

Szavakat kellene inkább tanulni, aztán majdcsak összerakom a mondatokat is egyszer :))

2013. júl. 13. 18:12
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem jelentkezel ezekre az EU által támogatott ingyenes tanfolyamokra? Kezdő, álkezdő angolos ráadásul rengeteg van sőt, szinte csak olyan.
2013. júl. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A szavak tanulásához le kell ülni, és meg kell tanulni.

Ez a titok.


Egyébként pedig:

[link]


ami az ingyenességet jelenti.

2013. júl. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jelenteni helyett: illeti.
2013. júl. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
Már megint?
2013. júl. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg oldal van, ahol nyelvcserepartnert kereshetsz, kikeresed azokat, akik angol anyanyelvűek és magyarul akarnak tanulni - van ilyen nem is egy :) - és írsz nekik, biztos akad valaki, akivel szívesen tanulnál. Ez ugyan egy kicsit több idő, mivel neked is segíteni kell a magyarban, viszont ha a kiejtéseden is akarsz javítani, akkor anyanyelvűektől a legjobb tanulni. Ugyanis nagyon kevesen vannak, akik Magyarországon jól beszélnek angolul, tudnak tanítani és hajlandóak rá ingyen is...

Ezen kívül nézz körül itt, sok hasznos anyagot találhatsz.

[link]

2013. júl. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
www.nyelvcsere.hu :)
2013. júl. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!