Kezdőoldal » Ismerkedés » Tanulótárs keresés » Végzős gimnazista vagyok,...

Végzős gimnazista vagyok, olyanokat keresek akik akár pénzért, akár egyéb tantárgyas korrepetációért vállalnák, hogy megtanítják nekem a francia alapokat. Rád találtam? :)

Figyelt kérdés
4 éve évfolyamelső vagyok, 4.9es volt eddig a legrosszabb átlagom, angolul és németül felsőfokon beszélek, matekból és irodalomból is penge vagyok. Töriből is 5ös voltam mindig, de átlagosan jól megy. (Kérésre bármelyiket bizonyítani tudom :D ) Ha tudnál nekem segíteni elindulni a francia nyelvvel, rettentő hálás lennék :) De barátokat is keresek <3 18L

2022. ápr. 27. 20:40
 1/10 anonim válasza:

Szia!

Én szívesen leszel a barátod, franciázni is megtanítalak, ha szeretnéd.

2022. ápr. 27. 20:45
 2/10 anonim válasza:
Xddddd #1 szerintem nem pont erre gondolt 🤩🤩
2022. ápr. 27. 20:49
 3/10 anonim válasza:

29F vagyok, megtaníthatlak franciázni, de csak ha szereted :D


viccet félretéve, miért kell ehhez tanár?

2022. ápr. 27. 21:59
 4/10 franciasrac válasza:

Szia, én 16F egyetemista vagyok, nekem a francia az anyanyelvem, szívesen segítenék ebben 🙂

Olyan szabályok lesznek amiket nagyon nem egyszerűek elmagyarázni egy külföldinek, főleg magyarul mert nem tudom tökéletesen (mondjuk alapvetően csak a viccért tanultam mert unatkoztam a lezárás alatt), de még ki lehet próbálni :)

Írhatsz privátban ha érdekel 😊

2022. ápr. 28. 13:14
 5/10 anonim válasza:

#4.)

❤️ 16 évesen melyik egyetemre jársz ? És milyen szakra ? Szívesen találkoznék veled! ❤️

2022. ápr. 28. 21:02
 6/10 anonim válasza:
Valószínűleg nem egyetemre gondolt, csak gimire.
2022. ápr. 28. 21:25
 7/10 anonim válasza:

#6.) ❤️ Köszönöm a válaszod:) ❤️

✅ DE ! 16 évesen még nem igen hallják azt a szót hogy "EGYETEM".

✅ Nincs benne az aktív szókincsükben.

✅ Így félre se tudják mondani :)

✅ Ugye érted , mire célzok :)

2022. ápr. 28. 21:52
 8/10 anonim válasza:
#7 miért ne hallanák? Én kb 6.-os korom óta tudom mi az az egyetem, szerintem annyi idősen kb mindenki tisztában van vele már. Emellett hogy járhatna 16 évesen egyetemre? Ahhoz ritka zseninek kellene lennie.
2022. ápr. 28. 22:14
 9/10 franciasrac válasza:

5) Bölcsészet- és társadalomtudományokra alkalmazott matematikát és számítástechnikát tanulok, szerintem így lehet fordítani, eredeti nevén "Licence de Mathématiques et Informatique Appliquées aux Sciences Humaines et Sociales", ha rá akarsz keresni :)

Az egyetemem csak egyszerűen a lotaringiai egyetem (Université de Lorraine) mert hát itt lakok és itt is van a karom


6) Tényleg egyetemre járok, Franciaországban szabad egy-egy évfolyamat kihagyni ha úgy döntik, hogy megfelelsz a felső évfolyamban elvárt szintnek, ez amúgy ritka de létezik, és hát velem ez 2-szer történt, 4 és 7 évesen, szóval azért járok most egyetemre 😅

2022. ápr. 28. 22:22
 10/10 anonim válasza:
Oh wow, akkor az elég komoly 😃
2022. ápr. 28. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!