Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Budapesti pán/biszex/hetero...

Budapesti pán/biszex/hetero lányok, ismerkednétek transz sráccal (23)? :)

Figyelt kérdés

Sziasztok, akinek esetleg lenne kedve beszélgetni, ismerkedni, az nyugodtan írjon! :)

Akinek nem bejövős ez a téma, és kulturáltan meg tudja fogalmazni a véleményét, akkor az is érdekelne, hogy mi, és miért az a véleménye.

Köszönöm! :)



2020. máj. 15. 09:03
A kérdező szavazást indított:
Talán.
Igen, végülis miért ne?
Nem, teljesen kizárt.
Nem tudom, nincs tapasztalatom a témában.
Nem zárkóznék el, egyénfüggő.
41 szavazat
 1/9 anonim válasza:
Mi az a transz srác??? Nő, de férfinak érzi magát? Vagy férfi, de nőnek érzi magát?
2020. máj. 15. 09:16
 2/9 A kérdező kommentje:

Ha az ember cisz nemű, akkor a születésénél a külső nemi jegyekből megállapítva anyakönyvezett nemével önazonos, tehát lánynak született és annak is érzi magát, vagy fiúnak született és fiúnak érzi magát.


Ha az ember transz nemű, akkor pedig a születési nemével ellentétes nemmel önazonos, tehát pl. lánynak született, de fiúnak érzi magát, vagy fordítva. Vagy éppen úgy erzi, hogy egyik nemhez sem tartozik a kettő közül, az a nem bináris/semleges nem. (non binary)


Engem lánynak anyakönyveztek, sokáig leszbikusnak vallottam magam, nemrég vállaltam fel igazan önmagam, hogy fiú vagyok. :)


14-16 éves koromban coming outoltam leszbikusként, de kb. 5-6 éve éreztem hogy valami nagyon nem oké, és 1 éve vállaltam fel magam előtt is hogy transz vagyok, nem volt egy egyszerű dolog, de már 7 hónapja vagyok hormonon :)

2020. máj. 15. 09:28
 3/9 anonim válasza:
Köszi! Nem ismerek személyesen senkit, aki nem-átalakító kezelésen esett volna át. Szóval elképzelni sem tudom, hogy ez mennyire segít. De tv-ben láttam már pár riportot. Ott mondjuk férfiak "változtak" nővé. Én kapásból megmondtam mindegyikről, hogy férfi, ránézésre. Nem lehet könnyű. Mert szerintem külsőleg nagyon nehéz teljesen azzá válni, aminek érzed magad.
2020. máj. 15. 09:36
 4/9 anonim válasza:

Szia:).

Szívesen beszélgetnék veled.18/L vagyok.

Nem szoktam ítélkezni egyáltalán, én elfogadom, hogy mindenkinek más a szexuális orientációja, illetve identitása.

2020. máj. 15. 09:37
 5/9 A kérdező kommentje:

#3 Hát igen, nem mindenkinek egyforma vagy egyformán "sikeres" a tranzíciója, nem is mindenki vállalja/akarja a műtéteket. Az hogy a tarsadalomba mennyire tudnak besimulni utána, az is nagyon sok mindentől függ. Meg nyilvan az elfogadottságtól is.


Nekem ilyen szempontból szerintem szerencsém van, a csaladom és a barataim is szuperek és elfogadnak, illetve fiatalabb koromtól kezdve kb. mindig fiúnak néztek, úgyhogy nem aggódom hogy ne sikerülne szépen beolvadnom majd. :)


(Hozzátenném, hogy nem csak az ilyen "szépen besimuló" transzokat kell támogatni és elfogadni, egy kevésbé atraktívabb embernek is ugyanúgy járnak a jogok, és az elfogadás, mint bárki másnak!)

2020. máj. 15. 09:59
 6/9 anonim válasza:

sajnálom a keddi 33as törvényt ellenetek :(

Ha szeretnél beszelgetni itt vagyok.25/n bi

2020. máj. 21. 23:02
 7/9 anonim válasza:
Ha még él a kérdés én is nagyon szívesen beszélgetnék veled^^
2020. máj. 22. 22:50
 8/9 Dr.G.M. válasza:

Persze :D amit leírtál,nem lehet akadálya az ismerkedésnek.

26/f

2020. okt. 26. 03:35
 9/9 anonim válasza:

Esetleg én is jöhetek szintén transzfiúként?

Úgy szeretnék hozzám hasonlóval ismerkedni.

2021. ápr. 3. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!