Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan ismerkedjek külföldi...

Hogyan ismerkedjek külföldi srácokkal nyaralás alatt?

Figyelt kérdés

Dolgok, amik megnehezítik:

- Félénk vagyok, nem merek kezdeményezni.

- Nem vagyok szép. Vagyis a környezetem meg a neten pár ember annak tart, de szerintem ez nem így van.

- Nem beszélem az adott nyelvet, és az angolban is elakadok néha.

- Nem szeretnék lefeküdni senkivel. Ez meg azért gondolo, hogy probléma lenne, mert nyaraláskor az emberek általába egyéjszakára keresnek partnereket, nem csak egy sétára a tengerparton.


Szerintetek a fentebb felsorolt dolgok tekintetében lenne esélyem? Illetve hol és hogyan? (Olasz illetve Spanyolország)


17/L



2015. ápr. 2. 23:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
38%
Tulajdonképpen akkor te minek akarsz ismerkedni,ha nem szex miatt ? xdd fck logic
2015. ápr. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Beszélgetni? Sétálni? Szórakozni? És max csók. Szűz vagyok, de azért nem szeretnék kimaradni ilyen dolgokból, ami sok velem egykorúval már megtörtént.
2015. ápr. 3. 00:11
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
De ha elakadsz az angolban,pláne,hogy itthon csak a britangolt tanulod,ami szlenget is csak hírből látott,beszélgetni nagyon nehéz lesz....séta oké,de gondolom nem akarsz belőle később távkapcsot,meg egy csókban mi a buli ? Leírtad azokat a dolgokat,amik jóformán elnehezítik az egészet,ha ennyire félénk vagy,még kevésbé fog kijönni a szádon az angol szó,nem még az,hogy meg is értsd amit mondanak,de azért sok sikert,ezeken kell túltenni magad :)
2015. ápr. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Azért annyira nem vészes a helyzet angolfronton. :D Youtube-ozok, meg rengeteg sorozatot nézek eredeti szinkronnal (magyar felirattal), sokat lógok WeHeartIt-en is, szóval azért valamit csak tudok.

Nem, valóban nem szeretnék távkapcsolatot, csak egy kis szórakozást ott, akkor. Nem tudom, mi a jó a csókban, még sosem csókolóztam, de nem zavarna, ha egy félidegennel lenne az első. :) Különben is, én azt hiszem, hogy szerelmes vagyok minden olaszba. :D A spanyolok meg szeretik a focit, főleg a Barcát (Barcelonába megyünk), szóval velük meg lenne közös témánk. :D

2015. ápr. 3. 00:29
 5/16 anonim ***** válasza:

Ne aggódj én is ilyen voltam, de nyaraláskor valahogy mindig könnyebben ment az ilyesmi.

Elég ha elkezdesz szemezni egy pasival aki tetszik. Ha te is tetszel neki, akkor oda fog menni hozzád, aztán jöhet a "verárjúfrom?"

Amúgy azért is könnyebb talán a félénkebb lányoknak külföldiekkel ismerkedni, mert úgyis betudják a nyelvi akadályoknak a csöndességet, szóval nem gáz, ha nem tudsz mit mondani. :)

És igenis van olyan akivel lehet csak sétálgatni este a tengerparton.

Nekem 19 éves koromban Bulgáriában - családdal mentem - 2. nap sikerült összejönnöm a hotelból a pultos fiúval, és már alig várta hogy munkaidő után velem töltse a szabadidejét. Sétáltunk, csókolóztunk, az nagyon romantikus volt, másnap buliztunk, harmadik nap meg este dolgozott, úgyhogy délelőtt együtt fürödtünk a medencében, utolsó nap meg miközben dolgozott én a pultnál koktéloztam és beszélgettem vele. Amikor felkísért a szobámba persze nem kellett volna kétszer mondanom neki hogy jöjjön be, de nem akartam, szóval AZ kimaradt. De így volt szép.

Kívánom hogy neked is jöjjön össze valami hasonló!

2015. ápr. 3. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Kisboltos ***** válasza:

Nekem is volt már ilyenben részem. A nyelvi akadályokat úgy küzdöttük le, hogy jóformán nem beszélgettünk(az nem volt).

A külsőd miatt ne aggódj. Más ország, más emberek, mást tartanak szépnek. No persze ez nem garancia, de azért emiatt ne legyél elkenődve.

2015. ápr. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2015. ápr. 3. 12:23
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok mit hozzáfűzni tanács ügyileg ,csak hogy sok sikert! Valóban jó moka , és én is szerelmes vagyok az "összes" olaszba:)))
2015. ápr. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ugye? Olyan gyönyörűek. :D Ez a legjobb szó rájuk. :D
2015. ápr. 3. 16:43
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
grrr és akkor mondanak nekem pár szót olaszul én meg..... jaaaaj:P
2015. ápr. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!