Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért van az, hogy egyes 8...

Miért van az, hogy egyes 8 általánost végzett, tahó suttyókra buknak a lányok, míg bizonyos igényes, udvarias, intelligens fiúk bármit tesznek, nem érdeklik őket?

Figyelt kérdés
Nem magamból indulok ki, mielőtt valaki azzal jönne, hogy savanyú a szőlő. Nézem a környezetemet, és nem értem, miért pont a valamirevaló, kulturált spanjaimat veszik semmibe.

2020. máj. 19. 22:18
1 2
 11/20 anonim válasza:
Nekem*
2020. máj. 20. 00:17
 12/20 anonim válasza:

Eddig úgy tűnik, a kommenteket olvasva, hogy egy másik bolygón éltem, de aközött, hogy valaki egy igénytelen, buta ember, aki nem tud kinyögni egy értelmes mondatot, és hogy valaki rosszfiú, én nem vonnék feltétlenül párhuzamot.


Buta emberből rengeteg van, és nyilván hasonló szellemi szinten lévő társat választ magának valaki, legyen az fiú vagy lány. Az automatice válasz az, hogy "de, hát normális, okos lányok is inkább ostoba, primitív alakokat választanak", de az, hogy valaki visszahúzódónak tűnik, és teszem azt, sokat tanul, még nem jelenti azt, hogy okos is. Csak a felszín az, ami alapján értelmesebbnek tűnik, mint a beszélni se tudó suttyó.


Az, hogy meg valakinek milyen típus jön be egy intelligencia szinten belül, az abszolút emberfüggő, nem befolyásolhatod külső emberként, és attól pláne nem fog változni, hogy a választó pozícióban lévő nem van hibáztatva a nem tetsző választásért. Van, aki a buta jófiú meg a buta rosszfiú közül az előbbit választja, van aki az utóbbit. Van, akinek egy okos jófiú meg egy okos rosszfiú közül az okos jófiú kell. A másiknak meg az okos rossz. Emögött igazán nem lehet összeesküvést vagy sajnálatos társadalmi képet találni, egyszerűen mindenkinek más a személyisége.

2020. máj. 20. 00:25
 13/20 anonim válasza:
#10 Na ti nők meg mindig azokat a férfiakat veszitek észre, akik nem udvarolnak, aztán sír a szátok, hogy nem udvarolnak. Vajon melyikünk fog nyerni az általánosító játékban? :)
2020. máj. 20. 00:34
 14/20 anonim válasza:
Látom, idecsődült a sok megkeseredett incel és trampli... Ilyenkor már nem lövik fel a pizsit az oviban? -.-
2020. máj. 20. 00:48
 15/20 anonim válasza:
14 te menjél innen helyedre
2020. máj. 20. 01:01
 16/20 anonim válasza:

Én fentebb értelmes választ adtam, és nem csak utálkozni meg előítéleteket böfögni, ergo hasznosabb tagja vagyok a kérdés alatti közösségnek, mint te,15-ös.

Ameddig nem vagy moderátor, addig pedig nulla jogalapod van bárkit is elküldeni egy nyilvános fórumról, de bizonyára van annyi eszed, hogy ezt magadtól is tudod, és csak megcsúszott a kezed a hozzászólás leírása közben.

2020. máj. 20. 01:06
 17/20 anonim válasza:

16 te értelmes, utálkozás nélküli választ adtál? Akkor ez mi?


"Látom, idecsődült a sok megkeseredett incel és trampli... Ilyenkor már nem lövik fel a pizsit az oviban? -.-"

2020. máj. 20. 01:10
 18/20 anonim válasza:
4-es, hát, azt pont neked sem sikerült leírni, hogy leírni. :D
2020. máj. 20. 01:49
 19/20 anonim válasza:

Én úgy látom, több ok.


Egyrészt tényleg ott van, hogy az elérhetetlen kell, valami bizonyításképp, hogy neki elérhető. És ha egy lánynak már van valaki, aki tetszik, könnyen nem vesz észre mást, vagy ha igen, jó esetben elutasítotja, és nem hajt több kapcsolatra. Ha még nincs senki, akkor egy tisztességes udvarlás még sikeres is lehet, bár az is lehet, hogy a lánynak nem vonzó az, ami megvan. Ezt még tudnám részletezni és kivételeket felsorolni, de inkább nem megyek bele.


Vannak lányok, akik tényleg ilyenekre buknak, vannak, akik pont az ellenkezőjére, vannak, akiknek változó, vannak, akiknek köztes vagy más. Ezeket azokra értem, akik ilyen embereket keresek, nem általánosítani szeretnék, sem vitázni.


Ott lehet az is, hogy egy férfi legyen férfi, és ezt abban látják megnyilvánulónak, ha 'utca szülte' típusú.


Egy csomó lányban ott van, hogy tudja, hogy ő nem rendes ember, de majd ő megjavítja. Ez nem így működik, nem fog megváltozni.


Jelen lehet a 'férfi legyen férfi, vagyis fizikailag erős', amihez az emberek sokszor szinte automatikusan a tudatlanságot kötik, és ez oda-vissza igaz, a tudatlanságot az erőhöz. És egyszerre jelen lehet a 'lány vagyok, nem gyenge virágszál, nem kell nekem nyálas udvarlás' is, mégha ellentmondónak is tűnhet.


Talán ott lehet, hogy az ilyen személy hajlamosabbnak tűnhet egy kapcsolatra, de ez a vélemény megint csak sztereotípia, miért lenne hajlamosabb? És ha a rendes ember udvarol? Ráadásul az előbb mondtam, hogy nehezebben kaphatónak is tűnik, oda hozzátenném, hogy rendes kapcsolatra, de a lány nyilván megjavítja. Nyilván. (Remélem, érezhető az irónia)


Az, hogy a lányok miért a 'nagyon jól és menőn nézek ki, és ezt tudom' típusra buknak, még érthető, mert ha sikerül egy ilyen sráccal összejönni, úgy érzik, hogy ők is azok. De ez már nehezebb kérdés, remélem, érthető volt a fejtegetésem.

2020. máj. 20. 09:33
 20/20 anonim válasza:
Bar en 22 evesen kicsit kitunok a sorbol, ahogy elnezem a valaszolok atlag eletkorat, de amugy kb 18-19 eves korig meno bukni az ilyenekre. Mi mikor ilyet lattunk mindig lekvarnak hivtuk oket, es nem voltunk rajuk irigyek, volt noje mindannyiunknak, en mara lediplomaztam, egesz pozitivan alakul az eletem, ja es irodista vagyok (ezt az egyik valaszra kozlom) :D szoval nem voltam egy utolso senkihazi taho soha, de ennek ellenere nem volt bajom a csajozassal, csak meg kell talalni a megfelelo reteget.
2020. máj. 20. 11:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!