Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Tinderen a lányoknak nem...

Tinderen a lányoknak nem szokás kezdeményezni?

Figyelt kérdés

Nem szoktam gyakran tinderezni és nem is régóta használom,matchem körülbelül 20-30 között lehetett,de még egy lány se írt rám matchelés után.

Nem azt várom el,hogy a lány kezdeményezzen,de azért néha jólesne ha nem nekem kéne az egész beszélgetést vezetni.



2020. máj. 21. 21:57
1 2
 1/12 anonim válasza:
Pedig neked kell. Senki sem fog rád írni.
2020. máj. 21. 22:01
 2/12 anonim válasza:

Ne várj sokat se a tindertől, se az ottani csajoktól.

Tisztelet a kivételnek, ami arrafelé... nos, lássuk be, fehér holló kategória.


Match után alapvető, hogy te írsz, de! "Írj olyat, amit még nem láttam" (saját tapasztalat). És nem, nem egy sziával kezdtem sosem.

Persze lehetne sorolni még. Meg egy akár Kazinczy-díjas fogalmazásért cserébe egy "hmm", "ahamm" "k" jön, persze ezt senki nem írja le magáról, hiszen ott mindenki hibátlan és tökéletes.

A másik, a legtöbben (megint tisztelet a kivételnek) azonnal leépítenek, ha nem az app által már amúgy is csúcsra járatott egojukat fényezed tovább.


Szóval igen, mindent is neked egyedül kell a válladon vinned, hogy aztán elmehess egy randira, amit vagy élvezni fogsz, vagy nem.


És igen, a negatív tapasztalataim mondattják ezt velem.

Természetesen, mindenkinek sok sikert, aki használja. Távol álljon tőlem, hogy általánosítsak, volt pozitív élményem is. És nyilván, elfogadom, mikor nem egy húron pendülünk valakivel.

A kérdés csak annak módja, hogy ezt miként adjuk a másik tudtára.

2020. máj. 21. 22:34
 3/12 A kérdező kommentje:

Match után alapvető, hogy te írsz, de! "Írj olyat, amit még nem láttam" (saját tapasztalat). És nem, nem egy sziával kezdtem sosem.


Persze lehetne sorolni még. Meg egy akár Kazinczy-díjas fogalmazásért cserébe egy "hmm", "ahamm" "k" jön, persze ezt senki nem írja le magáról, hiszen ott mindenki hibátlan és tökéletes.



Na ezzel van a legnagyobb bajom nekem is,nagyon jól összefoglaltad

2020. máj. 22. 02:49
 4/12 anonim válasza:
Tinderen a lányoknak még visszaköszönni sem szokása már egy jóideje az üdvözlésre.
2020. máj. 22. 11:26
 5/12 anonim válasza:

Tinderen is az a lényeg, hogy 100-ből azt az egyet megtaláld, aki miatt érdemes volt az egészre regisztrálni.

Tényleg ez az általános elvárás, hogy szórakoztasd már az első perctől, és nehogy átlagos legyél, mert arra nincs idejük.

Továbbá 5 perc / 5 mondat után valószínűleg el akarja dönteni, hogy mennyire vagy jó parti. Időt szinte senki nem akar szánni arra, hogy valóban megismerje a másikat, úgyhogy kicsit vaktában lövöldözés kategória ez. De lehet találni azért normális lányokat, nekem most pont sikerült.

2020. máj. 22. 12:38
 6/12 A kérdező kommentje:
Annyira igazából nem vagyok rápörögve ha nem lesz semmi akkor nem lesz semmi,csak csalódás az egész xD de tényleg amugy a kedvencem tényleg az elvárás hogy szórakoztassuk őket xD Zseniális
2020. máj. 22. 13:09
 7/12 anonim válasza:

J.a.c.k, 100-ból? tízezerből!!!

Minden más igaz.

2020. máj. 22. 13:59
 8/12 anonim válasza:
Hát azért akadnak normális csajok, több is. Nálam most olyan 10-ből 1 az arány, akivel találkozom is. Nem húzok jobbra mindenkit, csak aki tényleg szimpatikus, van róla normális profilkép, nem 3-an vannak, nem napszemüvegben, stb. És 4-5 még így is simán kiesik, vagy mert vissza sem ír, vagy mert nem lehet vele értelmesen beszélgetni.
2020. máj. 22. 14:24
 9/12 anonim válasza:

A Tinder tényleg csak a külsőségről szól. A lányonak nagyon magasak az elvárásaik hiába mondják hogy csak egy normál átlag pasi kell nekik.


Folyamatosan szinte neked kell fent tartani a beszélgetést és szórakoztatni és törölni bármikor törölhet mindenféle különösebb indok nélkül.


Tinderes csajokról egy leírás:

- többsége csak az egójukat növelik

- 90%-a elvből nem válaszol

- szinte csak a katagóriákkal lejjebb lévő csajokkal match-elsz

- ronda kövér csajok akik csak úgy lóg a háj meg a tokájuk pózolnak és közbe azt mondják hogy nem kalandot keresenek meg nem szex kapcsolatot

- coffie addict csajok

- travel addict csajok

- a kutyájukat és a macskájukat jobban fogják szeretni mint téged

- csak akkor írhatsz rájuk ha beköveted őket instán

- idétlen idézeteket írnak ki amiből fele sem igaz rájuk

- rib*ncos öltözködés majd odaböfögik hogy nem kalandot keresnek

- Neked rendelkezned saját házzal és kocsival meg jól kereső állással különben nem vagy ember.

- Többsége csaj egy albiban kuporog netto 150kval és a maradék pénzét azt utazásra költi te meg old meg a lakás/ház problémát mindegy hogy hogy csak ne a szülőnél lakj.

- semmi leírás a profiljukon vagy csak a magasságuk van kint illetve hogy szeretnek nevetni meg sorozatot nézni.

- ha vissza is válaszolnak többsége beszélgetés unalmas és lapos részükről. Mindent a pasitól várnak el. Ha a legapróbb probléma van veled akkor kapásból keresnek egy jobbat.

- 20 évesen fel vannak csinálva és nyílván nem pótapát keresnek. Persze hogy nem hiszem egy bio ATM kell nekik.


Stb stb stb tudnám még sorolni de sztem ennyi is elég.



És persze ott van a kivétel az a 1-2% NORMÁLIS CSAJ aki egy átalag pasival is szóba áll és akikre jut az összes hapsi...


Nem azt mondom hogy lehetlen de tényleg igazán jó pasinak kell lenned. Volt már pár randim onnan de khömm.... Nem valami egyszerű összehozni.


Összegzés: Ne a Tinderen csajozz kivéve ha tényleg top pasi vagy.

2020. máj. 25. 13:02
 10/12 anonim válasza:
Kedves kilences!! Minden szavad arany. Annyira hibátlanul átlátod az egészet, jobban én sem írhattam volna ezt le!!
2020. máj. 25. 13:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!