Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Első randin mennyire illik a...

Első randin mennyire illik a csajtól megkerdezni, van-e köldök piercingje? Mit szólnátok ilyen kérdéshez?

Figyelt kérdés

2020. máj. 22. 13:44
 1/6 anonim válasza:
Szerintem első randira fura kérdés így direktbe...Esetleg ha szóba jönnek olyan témák mint pl. a tetoválás, testékszerek, hogy mit gondol róluk, akkor kiderülhet, hogy van-e a lánynak köldök piercingje.
2020. máj. 22. 13:54
 2/6 anonim válasza:
Szerintem ha nem egyértelműen arra kérdezel, hanem csak megközelítőleg, arra tereled a szót mondjuk tetoválásból kiindulva vagy ilyesmi, és nem konkrétan a köldökre kérdezel hanem csak a piercingekre, akkor nem lehet baj. Bár embere válogatja, lehet hogy a lány megbotránkozik akkor is, de szerintem hogyha úgy állítod be mintha véletlenül jött volna szóba, akkor nem fog felrűnni neki, max nem mondja el mert nem akarja.
2020. máj. 22. 13:57
 3/6 anonim válasza:
Ha végig jófej vagy, és tetszel,udvarias vagy és nem egy perverz tuskónak tűnsz, plusz persze valahogy erre terelődik a téma, pl én még meg is mutatnám.
2020. máj. 22. 15:59
 4/6 anonim válasza:

Ha nő lennék, és random megkérdezné valaki egy randin, hát...

Eléggé gyors vége lenne a randinak

2020. máj. 22. 16:06
 5/6 anonim válasza:
Első randin egy ilyen célzott kérdés mindent elront. Bár jobb korán mint soha. Egyből levágnám egy "van köldök pc-d" kertéből hogy egy perverz fétises faxxal állok szembe akinek a kövi kérdése az lenne hogy "es akarsz?".
2020. máj. 22. 16:29
 6/6 anonim válasza:
Csak simán a piercinget kérdezd legfeljebb, ha arról van szó, de csak úgy megkérdezni első randin kicsit hülyén jön ki. Mintha túlságosan rá lennél pörögve a témára.
2020. máj. 22. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!