Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Köldökpiercinget mikor a...

Köldökpiercinget mikor a legjobb szúratni?

Figyelt kérdés

Nem tudom mennyire tesz jót a gyógyulásnak a nagy meleg nyáron, úgyhogy meg szeretném csináltatni még nyár előtt, viszont június végén lesz a 18. szülinapom, de anya kicsit ellene van, nem szívesen írná alá a papírt.

Mik a nyári gyógyulással kapcsolatban a tapasztalataitok?

Megérné meggyőzni őt, hogy még a nagy meleg előtt kész legyen, vagy nincs különbség és várjam ki?



2020. máj. 16. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
18%
Minek? Van hozzá tökéletes pocid?
2020. máj. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
En meggyoznem.A meleg, izzadas azert nem használ a sebeknek. Ez csak egy pici seb, de nincs strand, szoli, stb legalább 2 hetig.De nekem az sokkal tobb volt,mire begyogyult szépen.Ezt is vedd figyelembe.Nekem neha meg most is faj, ha a naci olyan.. Vagy epp beleakadok.A kolleganom mesélte, hogy o is fel evet kinlodott vele mire szepen osszeforrt tinikent. Szoval nem egyedi eset, hogy hoszabb a gyogyulasi ido. Pedig mindent beltartottam, napi tobbszor kentem direkt erre gyartot a szalonban vasarolt gellel+fertőtlenítő spray, betadin.
2020. máj. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Én nyár végén csináltattam, impulzív döntés volt. Szerintem így is elég rossz volt ahogy izzadtam stb szar volt mert ugyebár amikor valamid gyulladásba van amúgy is melegnek érződik és akkor még a meleg hozzá , el se tudnám képzelni hogy milyen lehet amikor a legnagyobb nyárba csinálják. Ahogy izzadsz úgy is a ruhádból rá mennek pelyhek. Nekem a spray segített a legjobban előtte krémmel kentem és mintha rosszabb lett volna tőle. Kb fél év alatt meggyógyult nagyjából. Olyan másfél két év azért volt mire nem éreztem hogy ott van.
2020. máj. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Meggyőztem anyut, úgyh remélem a legnagyobb melegig már nem lesz begyulladva
2020. máj. 17. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!