Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Köldökpiercing előtti tudnivalók?

Köldökpiercing előtti tudnivalók?

Figyelt kérdés
A kezeléséről már mindent tudok, de engem inkább az érdekelne hogy piercinget nekem kell vinnem vagy ott kapok? Nyilván ha már csináltatok, akkor egyből egy szép, köveset rakatnék, akár swarovskit, de fogalmam sincs hogy mire számítsak ezzel kapcsolatban. Ott van esetleg kinalat amibol valasztani lehet? Másik kérdésem, hogy lattam hogy kulonbozo meretek vannak, es azt mi alapjan hatarozzak meg? A meretet en valasztom ki vagy a piercinges igazítja rám? Illetve budapesten tudtok ajanlani jó piercingest? Lehetőleg ne plázait. Koszonom!

2020. máj. 20. 01:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Westendben csinaltattam. Ott tudtam venni hozza piercinget is. A szurashoz egyszeru,de hosszabb szarut adnak,orvosi fem es titan kozott valaszthatsz, különbozo szinu kovekkel. Kesobb tudsz majd cserelni diszesebbre. (Nekem azota is csak az jo bele, pedig vettem mar vagy 5 fajtat!)
2020. máj. 20. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az elsőhöz annyit hogy figyelj oda hogy mekkora méretet rak bele és ha nem vagy biztos kérdezd meg.
2020. máj. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!