Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Az eddigi legrészletesebb bio?

Az eddigi legrészletesebb bio?

Figyelt kérdés

Kíváncsiságból néha beleolvasok pár kérdésbe és furcsállom, hogy valaki úgy vár választ, hogy közben magáról alig árul el valamit. Szóval jöjjön az eddigi legrészletesebb bio. :D


33 éves szoftverfejlesztő Dunaharasztiról.

Magamat nagyon nyitott, könnyen ismerkedő, társasági embernek tartom, párkapcsolatban gondoskodó és megbízható.


Van egy kutyám és egy macskám, szabadon mászkálhatnak bent is (tudom hogy vkit ez már zavar).


Kedvelt időtöltéseim:

szabadulószoba, társasjáték, programozás, főzés, sushi, japán kultúra, zene, gitár, rajzolás, poker, logikai játékok


Fontos számomra a minőségi idő és a sok testi érintés (pl ölelés, bújás). ESFJ-T, akit érdekel, az tudja mit jelent. :)


Fontos:

tetovált vagyok, illetve elvált (nincs gyerekem)


Képet szívesen küldök bárkinek, ha kíváncsi, de addig is:

183/70, sportos, barna haj és szem, körszakáll.



2020. máj. 24. 11:55
1 2
 1/11 anonim válasza:
Majdnem írtam, hogy felismertelek a város, külső, foglalkozás, állatok alapján, de utánanéztem és az életkor nem stimmel. :) Én nem keresek társat, de nagyon jók a paramétereid. Sok sikert!
2020. máj. 24. 13:57
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Jó tudni, hogy van egy majdnem klónom. :D

2020. máj. 24. 14:00
 3/11 anonim válasza:
És mit vársz/szeretnél vagy mik a határok pl. életkorban?
2020. máj. 24. 14:15
 4/11 A kérdező kommentje:

Őszintén, nincsenek különösebb elvárásaim külsőre, de mondjuk 26-35 között és nem extrém sovány/túlsúlyos.

Belsőre viszont van pár, ami nagyon fontos. Nem dohányozik, szeretne gyereket és szereti az állatokat.

A többi már a szimpátián múlik leginkább szerintem.

2020. máj. 24. 15:26
 5/11 anonim válasza:
Jajj de kár, hogy nem keresek társat 😂 Az egészből szinte csak az a 70kg nem stimmel számomra. Kicsit kevés. :)
2020. máj. 24. 16:02
 6/11 A kérdező kommentje:

Hát valóban nem vagyok nagy darab, de az is igaz, hogy zsír sincs rajtam, csak izom. :D

Amúgy igyekszem tömeget is növelni az edzés mellett.

2020. máj. 24. 16:11
 7/11 anonim válasza:
már majdnem rád írtam, csak most látom a gyerek és a dohányzás témát :)
2020. máj. 24. 17:18
 8/11 A kérdező kommentje:

Mondjuk nem rohamoztak meg tömegével a jelentkezők, de pár volt. :)

Igazából az eredeti cél amúgy egy példa lett volna, h lehet ilyen részletesen is írni.

2020. máj. 26. 17:10
 9/11 anonim válasza:
Ha már most kiteríted az összes kártyád, miről fogsz beszélgetni a jelentkezővel? Jó, nyilván sok mindenről lehet dumálni, de én nem írnék ki ennyi mindent magamról.
2020. máj. 27. 15:12
 10/11 anonim válasza:
Milyen kiteríti az összes kártyáját? Ennyi infó kell valakiről ahhoz, hogy felkeltse egyáltalán valakinek az érdeklődését. Fel van sorolva egy csomó hobbi, amikről lehet beszélgetni majd. És megspórol egy csomó felesleges kört, nem fog ráírni olyan ember, akit taszítanak a tetoválások, vagy aki nem akar gyereket, vagy aki utálja az állatokat.
2020. máj. 27. 20:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!