Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Az eddigi legrészletesebb bio?

Az eddigi legrészletesebb bio?

Figyelt kérdés

Kíváncsiságból néha beleolvasok pár kérdésbe és furcsállom, hogy valaki úgy vár választ, hogy közben magáról alig árul el valamit. Szóval jöjjön az eddigi legrészletesebb bio. :D


33 éves szoftverfejlesztő Dunaharasztiról.

Magamat nagyon nyitott, könnyen ismerkedő, társasági embernek tartom, párkapcsolatban gondoskodó és megbízható.


Van egy kutyám és egy macskám, szabadon mászkálhatnak bent is (tudom hogy vkit ez már zavar).


Kedvelt időtöltéseim:

szabadulószoba, társasjáték, programozás, főzés, sushi, japán kultúra, zene, gitár, rajzolás, poker, logikai játékok


Fontos számomra a minőségi idő és a sok testi érintés (pl ölelés, bújás). ESFJ-T, akit érdekel, az tudja mit jelent. :)


Fontos:

tetovált vagyok, illetve elvált (nincs gyerekem)


Képet szívesen küldök bárkinek, ha kíváncsi, de addig is:

183/70, sportos, barna haj és szem, körszakáll.



2020. máj. 24. 11:55
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Pontosan, ahogy előttem írták.

Elég kellemetlen lenne, ha az első randin derül ki, hogy dohányzik vagy esetleg sokadik randi után, hogy nem akar gyereket.

Miről beszélgessünk első alkalommal, ha ennyi felsoroltból sincs semmi közös?

2020. máj. 27. 20:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!