Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha én világ életemben tanulási...

Ha én világ életemben tanulási nehézségekkel küzdöttem akkor én le tudnám vajon rakni a jogsit?

Figyelt kérdés
A kreszt meg tudnám úgy tanulni hogy azt alkalmazni is tudjam? Mennyire nehéz? Nekem soknak tűnik nagyon, és vezetés közben minden gyorsan történik és sok szabály van ugyebár. ez aggaszt. De szükségem lenne rá hogy tudjak autót vezetni. pénz van rá. Nem tudom sikerülne e? nincs sok onbizalmam az általánosból is úgy rugdostak ki hogy ne bukjak meg. Aztán a következő iskola is csak kínlódás volt. nehezen maradnak meg a dolgok.

2020. máj. 23. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Az kevés indok autót venni hogy pénz van rá.

SZükséged van-e, vagy lesz rá szükséged hogy autót vegyél?

2020. máj. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Attól függ milyen idős vagy. Ha 17-18, valószínűleg könnyebben beépül majd az agyadba, főleg gyakorlatban. Ha idősebb, akkor egyre kevesebb az esélye, de nem lehetetlen. Ha sikerül letenni a KRESZ-vizsgát, onnantól kezdve a gyakorlatban sokkal könnyebben meg fog maradni minden.
2020. máj. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem atomfizika, szóval valószínűleg igen, meg tudnád tanulni. Meg kell próbálni, másképp nem fog kiderülni.
2020. máj. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
csak a jogsira van pénz, autóra nem annyira. szükségem lesz rá az biztos. majd lehet egyszer veszek de most tudom vezetni az családit is.
2020. máj. 23. 16:48
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg tudod tanulni, csak készülj fel rá, hogy nem 30 órából fogsz forgalmi vizsgát tenni, hanem inkább 60-70 órából. Nagyon sokan vannak így.
2020. máj. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A kresz tanuláshoz nem igazán szükséges pénzbefektetés.

Keress egy érthető könyvet, vagy tananyagot és teszteket.

Nem baj ha nem a legfrissebb az alapok nem változtak. Azzal az elméleti részét nagyjából megtanulod annyira, hogy amikor fizetni kell érte már simán menjen.


A szabályok alkalmazására pedig tök jó, ha más vezet, vagy a buszon elől ülsz és folyamatosan nézed, hogy épp melyik szabály érvényes. Ki- mit szegett meg.

Amikor te vezetsz akkor is ugyan ezt csinálod, csak közben még "gépészkedni" is kell. Ami pluszban figyelmet igényel.


Innentől magadnak kell eldönteni mennyire neked való.

2020. máj. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!