Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Megfogalmazódott bennem pár...

Megfogalmazódott bennem pár kérdés az utóbbi időben, érdekelne kinek mi a véleménye? 39F

Figyelt kérdés

Mire vágynak manapság a nők?

Miért szorult háttérbe a romantika?

Mi okozza azt a mai világban hogy a külsőségek számítanak, hol marad az igaz szeretet?

Mitől változott meg az értékrend?



2020. máj. 26. 21:20
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:

Szerintem nem ellentmondó a két dolog.

Gáznak tartom hogy ez van, de nem nézem le miatta az illetőt. Csupán nem értek egyet vele.

2020. máj. 26. 23:14
 22/40 anonim válasza:

15 Egyetértek. Ranschburg Jenő mondta egy előadásán, hogy ahogy a nő egy férfi mellett tud nő lenni, a férfi is egy nő élheti át, hogy férfi. Ezért rossz, hogy egyre több családban nincs apapélda, aztán a gyerek bekerül óvódába, iskolába, ahol szintén csupa nő veszi körül.

Ugyanakkor hiába váltjuk meg vagy szidjuk itt a világot (vagy csak valamelyik nemet?) összebólogatva, az változik. Annyit tehetsz, hogy olyan nőt keresel, aki szerinted nőies.

2020. máj. 26. 23:17
 23/40 anonim válasza:
22: attól vagyok nő, hogy teherbe tudok esni és hidd el, havonta átérzem a nőiességem, nem kell ahhoz férfi.
2020. máj. 26. 23:22
 24/40 A kérdező kommentje:

22-es hozzászólás nagyjából körülírja az alap tézist.

Egy férfi mellett legyen nő valaki és ugyanígy az adott nő mellett a férfi is az maradjon.

De a mai világban ez egyre kevésbé van így, ennek az okát nem értem.

Az szubjektív hogy kinek mi a nőies/férfias.

2020. máj. 26. 23:36
 25/40 anonim válasza:
23 Nem a biológiára, a nemi szerepekre, egymással való viselkedésre gondoltam. Anyaként írom :) Nézz meg egy olyan (hetero) társaságot, ahol csupa férfi van vagy csupa nő (tipikus munkahely vagy baráti csoport), amikor bekerül hozzájuk egy ellenkező nemű, akkor is, ha nem akarnak tőle semmit.
2020. máj. 26. 23:38
 26/40 A kérdező kommentje:

23-as hozzászólónak üzenném, hogy véleményem szerint pont ez az egyik oka annak hogy ez a világ rossz irányba halad!

Nagy baj, hogy Te ettől érzed nőnek magad!

2020. máj. 26. 23:41
 27/40 anonim válasza:
25: igen,voltam tagja csupa nő társaságnak ahova bekerült egy férfi, nem éreztem magam jobban nőnek. Vagy mi, amint bekerül egy férfi már pipiskednem kellett volna neki, hogy milyen nő vagyok?
2020. máj. 26. 23:41
 28/40 A kérdező kommentje:
27-es kommentnek: nem szeretnék tiszteletlen lenni, de elég buta felfogás. Nem erről van szó. Ez már kicsit átmegy kisebbségi komplexusba,azért jelennek meg ezek a gondolatok véleményem szerint.
2020. máj. 26. 23:47
 29/40 anonim válasza:
Talán azért van kisebbségi komplexusom mert meg vagyok szólva ha nem erőltetem bele magam idióta nemi szerepekbe és a nőiességem van kétségbevonva. Nem férfias nő vagyok, aki gáz, hanem nő, saját személyiséggel.
2020. máj. 26. 23:51
 30/40 A kérdező kommentje:

Nő, saját személyiséggel nem gáz!Sőt!

Pont ez a lényeg!

De a kommentedből nem ez látszott!

Nem kell támadni rögtön, jól kell fogalmazni!

2020. máj. 26. 23:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!