Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Gáz, ha 18 évesen még nem...

Pesti Lora kérdése:

Gáz, ha 18 évesen még nem voltam kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Elmúltam 18 éves, de még mindig nem voltam kapcsolatban. Érzem, hogy már szükségem lenne egy társra,de fogalmam sincs mikor jön, a várakozás kiábrándító. Természetesen szűz vagyok még, párszor esett alkalmam egy éjszakás kalandra, de nem éltem vele. Mi lehet a probléma velem? Szórakozó helyekre is szoktam járni.
2020. máj. 30. 20:05
 1/9 anonim válasza:
Kiálhatattlan személyiség, igénytelen külső, feltűnő testi vagy szellemi fogyatékosság, ronda arc, esetleg büdös vagy.
2020. máj. 30. 20:07
 2/9 anonim válasza:

Szerintem gáznak nem gáz viszont ha nem szeretnéd, hogy így folytatódjon lehet változtatnod kellene pár dolgon, függően attól, hogy fiú/lány vagy.

Még fiatal vagy bőven ráérsz :).

2020. máj. 30. 20:09
 3/9 anonim válasza:
A probléma ott kezdődik, ahogy megfogalmaztad, hogy várod. Neked kell tenned érte, vagy személyesen ismerkedned, vagy pedig online társkeresőn beregisztrálni.
2020. máj. 30. 20:23
 4/9 anonim válasza:
Nem gáz. Viszont ha csak vársz rá, akkor nem fog jönni. Mindenki megtalálja a hozzávalót, de keresni kell. Arra viszont vigyázz, hogy ne görcsösen tedd. Szórakozz, élvezd az életet.
2020. máj. 30. 20:59
 5/9 anonim válasza:
Egyátalán nem gáz. A szerelem hidd el egyszer megtalál. Javaslom próbálj többet lányokal lenni.
2020. máj. 30. 23:20
 6/9 anonim válasza:
Szerintem sem gáz. Még bőven van időd.
2020. máj. 31. 09:48
 7/9 anonim válasza:
Nem gáz. Semmi baj sincs veled.
2020. máj. 31. 13:41
 8/9 anonim válasza:
18 évesen hogy volna már gáz?
2020. jún. 12. 00:56
 9/9 anonim válasza:

Nem gáz

Ha gondolod írj nyugodtan és chatelhetünk

21 éves vagyok

2020. jún. 21. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!