Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A huszonévesek többsége...

A huszonévesek többsége tényleg bulizik mert én még sosem voltam, és nővel sem volt még kapcsolatom 22 évesen ez ultra gáz?

Figyelt kérdés

2017. máj. 24. 19:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Csak nővel nem?


Nem, gáz. A tömérdek ilyen jellegű kérdés a gáz.


Ha nem szeretsz bulizni, mert nem a Te világod akkor ne tedd. Keress máshol barátnőt. Valószínűleg jobban is jársz minnt egy buliban.

2017. máj. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%
Azert ilyenkor illik bulizni, és nem 35-40 evesen.... a család mellett...
2017. máj. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
Ezeken lehet változtatni. Buli van gondolom a környékedbe, elmész és próbálod jól érezni magad. Prosti is van bőségesen...és akkor nem kell ide jönnöd többet "ultra gáz" kérdést írnod.
2017. máj. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tehát kötelező lenne bulizni meg szexelni?
2017. máj. 24. 19:43
 5/12 anonim ***** válasza:
#4: Nem kötelező, de ha "ultra gáznak" tartod akkor ideje lenne változtatni ezen. Ha ezen jár az eszed hogy "ultra gáz" akkor valami alapja lehet. (Amúgy engem marhára hidegen hagy mit csinálsz és mit nem. Attól én életem nem változik.)
2017. máj. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
14%

Mi az, hogy illik bulizni? Sügér... Van, aki ilyen, van, aki olyan. Az emberiség még mindig nem jutott el odáig, hogy ezt észrevegye. Én sem vagyok buliba járós fajta, hőbörögnek is érte. De ki a rákos megbetegedést érdekel? A barátnőtéma viszont kényesebb dolog nálam, fáj, hogy nincs...de bele kell törődnöm abba, hogy nem lesz. Sajnos nem születtem mázlistának.


21/F

2017. máj. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%
Mit sügerezel Te taknyos ....
2017. máj. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Mert sügér vagy. Senkit sem fogok a kora alapján tisztelni.
2017. máj. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#7 mert az is vagy.. és még szépen fogalmazott..
2017. máj. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A többség igen, mert alapból többen vannak az extrovertáltak, akik a társaságban létből szerzik az energiájukat, és hozzájuk csatlakoznak azok az introvertáltak, akik szeretnének kicsit extrovertáltkodni vagy csak simán megfelelni a többség igényeinek-társadalmi elvárásoknak.


Te nem tartozol közéjük. Nincs ezzel baj.

2017. máj. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!