Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szerintetek az baj lenne ha a...

Szerintetek az baj lenne ha a unokatesommal oszzejonnék titokba??

Figyelt kérdés

2020. máj. 31. 03:01
1 2
 11/19 anonim válasza:
Én a mákostésztával még akkor sem jönnék össze, ha nem lenne a rokonom, mert nem szeretem.
2020. jún. 1. 15:00
 12/19 anonim válasza:
Gondolj arra, mi lesz, ha szétmentek... Egy idegent el tudsz kerülni, ha kínos vele találkozni, de egy rokont bajosan.
2020. jún. 1. 17:33
 13/19 bogdanbat96 válasza:
sweet home alabama
2020. jún. 3. 11:07
 14/19 joereal válasza:
Nyugodtan, engem nem zavarna...
2020. jún. 4. 14:13
 15/19 anonim válasza:
Attól is függ hogy mennyire unokatesó.
2020. jún. 4. 14:14
 16/19 anonim válasza:
A férjem gyerekkori barátja egy unokatestvérével jött össze (nem romák), ellenük ment természetesen az egész rokonság, de ők kitartottak egymás mellett. Össze nem házasodtak ugyan(gondolom nem is lehet), de lett csodák csodája 3 egészséges gyerekük, akik lassan már mindhárman felnőttek. Ritkán, de van ilyen. Én ettől függetlenül senkinek nem ajánlanám.
2020. jún. 4. 16:34
 17/19 anonim válasza:
Kisebbségbe tartozol? Romáknál ez gyakori, ha neked ez bele fér akkor csináld ha ő is és te is akarod, az én életemre úgy sincs hatással,szóval lesz*rom,elég gáz lehetsz de hát ez van,dugd csak meg a kis hugit majd egeszséges gyereketek lesz, és majd a társadsalom kivet titeket, a családotok nem tudom lehet ez nálatok normális,szóval te tudod,bár szerintem egy troll vagy és kamu kérdés, ha igazán így éreznél nem itt kérdezgetnéd az embereket erről,hisz milyen választ vársz?hu igen sok boldogságot gyertek össze?nyilvan nem helyes,és beteges,de mint mondtam ha akarjátok akkor csináljátok.
2020. jún. 5. 02:38
 18/19 Franz Müller válasza:
Azért van tiltva a rokonok közötti szexuális kapcsolat, mert az ebből született gyermekek nagy valószínűséggel mindenféle súlyos genetikai betegséget hordozhatnak! A genetikai problémák ekkor összeadódnak és súlyos problémát okoznak az utódnak.
2020. jún. 7. 18:05
 19/19 anonim válasza:
bocsi de ezen a kerdesen elrohogtem magam, remelem vicc volt
2020. jún. 15. 23:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!