Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok az unokatesóm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok az unokatesómba, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Harmad unokatestvérem. Az lenne a kérdésem, hogy ebből lehet-e komoly kapcsolat. Én még egy fiú iránt se éreztem még így. Negatív kommentekre nem vagyok kíváncsi!
2020. febr. 11. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Persze, hogy lehet... Csak harmad
2020. febr. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Már másoddal is lehet ha jól tudom. Csak közvetlen rokonaiddal nem lehet.
2020. febr. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
47%
Beszélj vele, mond meg neki, hogy szeretnél fogyatékos gyerekekkel foglalkozni, ezért összehozhatnátok párat!
2020. febr. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az első kettőnek köszönöm, ment a zöld jel!❤️Negatív válaszok azóta sem érdekelnek
2020. febr. 11. 17:49
 5/5 anonim válasza:
71%

Ha idézzek fel egy jó filmet, bajos csajok-ból(Mean girls):

Itt éppen arról beszélt a két lány, hogy mivel a Shat nevü fickó uncsitesó, vajon jó ötlet e.



-Van elsőfokú unokatestvér, másodfoku harmadfoku...

-Nem drágám, a-a. Nincsen.

-Ez nem helyes?

-Nem.

-Héé Shat!


Szóval látható, hogy mehet, a vélemény nem számít. :D

2020. febr. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!