Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 25 éves szombathelyi férfi...

25 éves szombathelyi férfi vagyok, szeretném megtalálni a páromat! Megfelelsz a kritériumaimnak?

Figyelt kérdés

Először is legyél nő, mégpedig úgy, hogy egész életedben nő voltál, és nem csupán annak érezted magad.


Fő kritériumok: legyél intelligens, jószívű és megbízható. Ne legyél sem kövér, sem anorexiás. Ne dohányozz. Akarj gyereket vállalni a jövőben (ha bármelyiknek nem felelsz meg, az kizáró tényező).


Mellékkritériumok: testsúlyod legyen átlagos vagy annál kicsit alacsonyabb. Tetoválásod vagy piercinged maximum akkor legyen, ha nem túlzó és nőies, ízléses, viszont preferáltan ne legyen. Külsőre legyél minimum átlagosan szép (persze ez szubjektív, majd megállapítom). Legyen jó alakod. Legyél játékos és kreatív. Legyél gondoskodó. Legyen jó humorérzéked. Korod legyen 23+-3 év. Lakj Szombathely közelében. Ne legyen párod. Ne legyenek súlyos visszamaradásaid előző kapcsolatból. Legyen jó szexuális étvágyad(ezekből minél többnek megfelelsz, annál jobb).


Azt jogos várni a másiktól, ami rám is ugyanúgy igaz. Szerintem én az összes kritériumomnak megfelelek...na jó, azt kivéve hogy férfi vagyok, nem pedig nő. Persze egy része szubjektív, így érdemes megbizonyosodnod róluk, amennyiben a legtöbb kritériumomnak megfelelsz. ;)



2020. jún. 3. 13:55
1 2 3
 1/26 Ann-nee-chan válasza:

Ilyen elvárások meg arrogancia mellett örülhetsz ha egy fa randira megy veled nemhogy egy nő.

Mellesleg ez nem randi oldal, számos alkalmazás van társkeresésre, ezek közül a legjobb amit ajánlani tudok az A VALÓ ÉLET!

2020. jún. 3. 14:14
 2/26 anonim válasza:
Én megfelelnék, ráadásul nincs se tetoválásom, se piercingem. De ne haragudj, valahogy a száraz, tényközlő igényeid elolvasása után valahogy nem jött meg a kedvem ahhoz, hogy meg akarjalak ismerni. Sok sikert a keresgéléshez.
2020. jún. 3. 14:22
 3/26 anonim válasza:

Ilyen arroganciával nem tartod magad szánalmasnak, hogy annyira futja tőled, hogy GyakoriKérdéseken próbálsz magadnak társat találni?

Nevetséges vagy...

2020. jún. 3. 14:33
 4/26 anonim válasza:

Ilyen arrogáns embert...

Ennyi kritérium mellet jó hogy a nevét meg a szemszínét nem határoztad meg.

2020. jún. 3. 14:53
 5/26 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom akik arrogánsnak tartják ezt, jó látleletet adnak a mai társadalomról. Leírtam, hogy kit keresek és hogy én is megfelelek ezeknek a kritériumoknak, tehát tudom kit keresek és ismerem önmagamat. Úgy látszik ez manapság arrogánsnak számít, nemde?
2020. jún. 3. 15:04
 6/26 anonim válasza:
Csak egy kérdés: tegyük fel, találsz igényeidnek megfelelő személyt. Szül neked 1 gyereket, vagy kettőt. Szülés után elhízik, és akármennyire is igyekszik, nem sikerül neki visszafogynia a lánysúlyára. (ezt nem lehet tudni előre, kinek hogy reagál a teste) Akkor mi lesz? Elhagyod? Lecseréled egy tökéletesre?
2020. jún. 3. 15:08
 7/26 anonim válasza:
azt kihagytad, hogy a fogai legyenek meg mind :-D
2020. jún. 3. 15:08
 8/26 anonim válasza:

5-ös, azt minek neveznéd: "Külsőre legyél minimum átlagosan szép (persze ez szubjektív, majd megállapítom)."

Szóval, jelentkezik egy lány, aki elég szépnek látja magát, de te meg pont nem látod annak, és elküldöd. Szerinted ez arogancia? Vagy nem megalázó egy kissé?

2020. jún. 3. 15:11
 9/26 A kérdező kommentje:
6# Egyáltalán nem, hűséges típus vagyok és a belső értékek sokkal többet számítanak nekem, mint a külső. Főleg ha komoly kapcsolatról van szó, márpedig én azt szeretnék. Ha elhízna, én továbbra is szeretném. Viszont ha nagyon kövér lenne egy idő után, amit nem magyarázna semmilyen terhesség, akkor élnék a gyanúperrel, hogy én nem vagyok neki olyan fontos, hogy legalább kicsit odafigyeljen magára.
2020. jún. 3. 15:15
 10/26 A kérdező kommentje:
8# Csupán a szubjektivitására akartam ezzel célozni a szépségnek, de egyébként jogos, ez nem hangzik túl jól. Nem sértek meg egy nőt azzal sosem, hogy szerintem nem néz ki jól bizonyos dolgok miatt. Csupán általánosságban igyekeztem körülírni a számomra tetsző nőt. Nyilván komoly kapcsolatban már elmondom, ha valami problémám van a külsejével, amennyiben tud változtatni rajta. Szerintem ez az őszinteséghez hozzátartozik.
2020. jún. 3. 15:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!