Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 25 éves szombathelyi férfi...

25 éves szombathelyi férfi vagyok, szeretném megtalálni a páromat! Megfelelsz a kritériumaimnak?

Figyelt kérdés

Először is legyél nő, mégpedig úgy, hogy egész életedben nő voltál, és nem csupán annak érezted magad.


Fő kritériumok: legyél intelligens, jószívű és megbízható. Ne legyél sem kövér, sem anorexiás. Ne dohányozz. Akarj gyereket vállalni a jövőben (ha bármelyiknek nem felelsz meg, az kizáró tényező).


Mellékkritériumok: testsúlyod legyen átlagos vagy annál kicsit alacsonyabb. Tetoválásod vagy piercinged maximum akkor legyen, ha nem túlzó és nőies, ízléses, viszont preferáltan ne legyen. Külsőre legyél minimum átlagosan szép (persze ez szubjektív, majd megállapítom). Legyen jó alakod. Legyél játékos és kreatív. Legyél gondoskodó. Legyen jó humorérzéked. Korod legyen 23+-3 év. Lakj Szombathely közelében. Ne legyen párod. Ne legyenek súlyos visszamaradásaid előző kapcsolatból. Legyen jó szexuális étvágyad(ezekből minél többnek megfelelsz, annál jobb).


Azt jogos várni a másiktól, ami rám is ugyanúgy igaz. Szerintem én az összes kritériumomnak megfelelek...na jó, azt kivéve hogy férfi vagyok, nem pedig nő. Persze egy része szubjektív, így érdemes megbizonyosodnod róluk, amennyiben a legtöbb kritériumomnak megfelelsz. ;)



2020. jún. 3. 13:55
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
Én pedig szeretnék egy kedves, vicces, törődő férfit aki nem felszínes, arrogáns és öntelt.
2020. jún. 3. 18:30
 12/26 anonim válasza:
😂😂😂😂😂
2020. jún. 3. 19:09
 13/26 anonim válasza:

Én megfelelek ezeknek azt leszámítva, hogy férfi vagyok és dohányzok😂


Sok sikert! Szombathely eléggé nagy ahhoz, hogy találj ott valakit akit még nem ismersz!

2020. jún. 4. 12:50
 14/26 anonim válasza:
Schobert Norbi te vagy az?
2020. jún. 6. 20:57
 15/26 anonim válasza:

Szia! van saját lakásod? mennyire vagy jómódú? mit dolgozol?

21 L

2020. jún. 14. 16:16
 16/26 anonim válasza:
Majd mondhatod a jövőbeli gyerekednek, hogy az anyja megfelelt az össze kritériumnak, ez pedig egyértelmű igaz szerelemmel végződött. "Még jó hogy átment a szűrőn, különben te nem lennél itt tökmag!! :) :) :)"
2020. jún. 15. 10:36
 17/26 anonim válasza:

Az a bajod kérdező hogy fingod sincs az emberi kapcsolatokról... mert hogy az nem úgy kezdődik hogy benyujtod az igenyeid es a jelentkezoket meg le állásinterjúvoltatod az tuti

Lehet hogy talalnal valakit aki megfelel a kis listadnak mégse lenne meg a kémia

És lehet lenne vki aki nem olyan mint akit itt leírtal és mégis boldog lennél vele

Kivanom hogy valtoztass a hozzaalasodon mert ez igy nagyon gáz

2020. jún. 29. 11:57
 18/26 anonim válasza:
Most párt keresel magadnak? Mert más kb. csak beosztottat szokott így keresni.
2020. júl. 6. 20:55
 19/26 A kérdező kommentje:
Természetesen párt. Egyébként én a mellérendeltség híve vagyok a kapcsolatokban. :)
2020. júl. 7. 00:20
 20/26 anonim válasza:
Mellérendeltség? És így akarsz párt keresni?
2020. júl. 7. 00:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!