Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ha valakinek nem volt 25 éves...

Ha valakinek nem volt 25 éves koráig párkapcsolata, randija akkor a továbbiakban esélytelen?

Figyelt kérdés
2020. jún. 1. 14:28
 1/9 anonim válasza:
Az anyám legfiatalabb öccse most 23 éves (mellesleg a tesóm is lehetne), és nemrég összejött egy lánnyal. Ez csakis rajtad múlik, hogy mennyire vagy nyitott, és/vagy visszafogott
2020. jún. 1. 14:31
 2/9 anonim válasza:
Ha esélytelennek titulálod magad és feladod, akkor ebben az esetben igen. Egyébként nem, és az sem gáz ha szűz vagy. Majd lesz valakid idővel, csak ne add fel. :)
2020. jún. 1. 14:45
 3/9 anonim válasza:

Ha te úgy gondolod, hogy esélytelen, akkor tényleg az, és nem érdemes az egésszel foglalkozni.


De ha nyitott vagy, és nem adod fel, akkor nem számít, hogy 15, vagy 45 éves vagy, mert nem az életkortól függ.

2020. jún. 1. 15:03
 4/9 anonim válasza:
Hát, eddig nagyon úgy néz ki nálam. :D 24/F
2020. jún. 1. 15:42
 5/9 anonim válasza:

Nem esélytelen, csak nehezebb talán. Persze, ha úgy állsz hozzá, hogy á, nekem már sose lesz senkim, akkor lehet, tényleg nem is lesz.

33 éves voltam amikor összejöttem valakivel, előtte sose volt senkim, egy két jelentkező lett volna, de nekem jobb volt akkor egyedül. Aztán jött az igény, hogy kellene valaki mégiscsak, de én is azt gondoltam, esélytelen. Szerencsére volt, aki helyretegyen, nem túl sok idő után meg is találtam a párom. Mondjuk neki sem reklámoztam mennyire tapasztalatlan vagyok, de nem volt belőle sose gond, szépen jött minden magától.

2020. jún. 1. 16:05
 6/9 anonim válasza:
Amennyiben azonnal elkezdesz ismerkedni és mindenre igent mondasz, élsz a lehetőségekkel, akkor egy év alatt simán bepótolható a lemaradás és rengeteg tapasztalatod tudsz gyűjteni.
2020. jún. 1. 16:23
 7/9 anonim válasza:

Egyébként mostanában amilyen kapcsolatok, házasságok vannak, úgy őszintén. Veszít valaki valamit, ha egyedül él? De akkor se feltétlen van egyedül az ember, ha nincs kutya, macska, stb. Mert haverok, barátok még lehetnek, sőt. Megmerem kockáztatni, hogy egy igaz barát többet ér, mint sok 'kapcsolat'!

Szerintem ezek a kapcsolatosdi dolgok túl vannak tolva! De cáfoljatok nyugodtan, ha tévedek!

2020. jún. 1. 17:28
 8/9 anonim válasza:
Magamból kiindulva igen, reménytelen a dolog.
2020. jún. 1. 21:12
 9/9 anonim válasza:
31 évesen kezdtem randizgatni, sose volt kínos csend vagy ilyesmi. Ha normális vagy akkor nem számít, senki se fogja megkérdezni hogy mikor kezdted.
2020. jún. 2. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!