Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Tinderen napi 4-7 szuperlike...

Tinderen napi 4-7 szuperlike átlagosnak számít egy lánynál vagy soknak?

Figyelt kérdés
Én átlagban ennyit szoktam kapni.Kíváncsi vagyok, hogy más lányoknál ez általában mennyi. Tudom,nem sok értelme van a Tindernek, de én azért bízok benne. Teljesen átlagos képeim vannak.Nem tudom magamról eldönteni hogy jól nézek-e kis vagy sem. Bízhatok ezekben a számokban? 19/L

2020. jún. 4. 15:14
1 2
 1/12 anonim válasza:
Jól nézel ki valószínűleg, de ha biztosra akarsz menni, küldj egy képet és megmondom.
2020. jún. 4. 15:36
 2/12 anonim válasza:
Mi az a szuperlike?
2020. jún. 4. 15:39
 3/12 anonim válasza:
Minél több superlike, annál b.szhatóbb vagy. Köze nincs a szépséghez! 24 éves lány vagyok, és nekem elkeserítő hogy a fiatal lányok ebből nyerik az önbizalmat.
2020. jún. 4. 15:41
 4/12 anonim válasza:
Én a mennyiség helyett inkább a minőségnek örülnék, de nem vagyunk egyformák.
2020. jún. 4. 15:44
 5/12 anonim válasza:
A Tindernek van ertelme tarskeresben, szexpartner keresesben. De szuperlajkokrol statisztikat vezetni, na annak nincsen.
2020. jún. 4. 16:42
 6/12 anonim válasza:

Az már valami!!

Van,akinek több van.De van,akinek kevesebb.És van a legtöbb,meg a legkevesebb.És a sok.Meg a rengeteg.A számos,a számtalan.A temérdek,a tengernyi,és a néhány.

Remélem mostmár mindenki megnyugodhat.Te, és a többiek is.

2020. jún. 4. 18:26
 7/12 anonim válasza:
Nem sok értelme van a Tinderre hagyatkozni, mert ott kb mindenki a külsőt nézi. Inkább kérdezd meg a családtagjaidat,barátaidat, esetleg egy olyan közeli ismerőst, akiben megbízhatsz és nem annyira elfogult.
2020. jún. 4. 19:06
 8/12 anonim válasza:
Szerintem kit érdekel...
2020. jún. 4. 19:27
 9/12 anonim válasza:
Ereggyémá
2020. jún. 5. 11:01
 10/12 anonim válasza:

Hát nagyobb az esély, hogy match lesz így de még csak kép alapján döntöttek az meg nem jelent semmit. Én több szuperlikeolt matchemet is bontottam mert hiába tetszettek kinézetre ha beszélgetni nem tudtak vagy unalmas volt


F

2020. jún. 5. 13:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!