Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogyan találom meg a lányt...

Hogyan találom meg a lányt akivel beszéltem tinderen? Többi lent

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel az elmúlt napokban beszélgettünk az említett társkereső alkalmazáson viszont már nem találom a "Match"-eim vagy beszélgetéseim között. Elképzelhető, hogy törölt engem vagy a saját profilját vagy én voltam olyan szerencsétlen hogy valamit félrenyomtam. Elhiszem hogy ezek után talán nem a legjobb ötlet felkeresni, viszont tényleg nagyon szimpatikus volt számomra és úgy éreztem hogy ez kölcsönös volt. Abban szeretnék segítséget kérni hogy ezek után mégis hogyan tudom megtalálni? Csak a keresztnevét tudom valamint hogy hol született és most Budapesten hányadik kerületben lakik, és hogy melyik egyetemre jár jelenleg, (nyílván több más dolgot is tudok róla de ezek azok amik fontosak lehetnek ahhoz hogy megtalálhassam).

Facebook-on nem vagyunk ismerősök és nem tudtam megtalálni meg instagrammon se.

Tényleg nem akarok az a creepy srác lenni, viszont vele megtaláltam a közös hangot és szimpátiát olyan szinten amit nagyon ritkán éreztem mással kapcsolatban. Ha bárkinek van valamilyen ötlete és/vagy tud nekem valahogy segíteni akkor nagyon szépen köszönöm a segítséget



2020. máj. 25. 18:00
 1/8 anonim válasza:
Azért mert vagy törölte a profilját, vagy pedig bontotta a match-et. Ez a hajó elúszott és te nem voltál rajta.
2020. máj. 25. 18:22
 2/8 anonim válasza:

Ez sajnos így van, ahogy az első mondta. Legalábbis nagyon kicsi az esély, hogy valami hiba/véletlen folytán eltűnt.

Elég cink dolognak tartom, mikor így egy szó nélkül lelép egyik vagy másik fél. Úgy látszik, fizikai fájdalmat okoz embereknek, hogy legalább egy "kalap, kabát" szintű üzenetet eldurrantsanak.

2020. máj. 25. 18:36
 3/8 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben megértem amit mondtok, viszont ahogy megismertem egyáltalán nem ilyen személyiségnek tűnt aki csak úgy random kitörölne akárkit szó nélkül, ráadásul ő "superlike-olt"vagy mi azért is szerettem volna beszélni vele legalább egy fél mondatot, hogy ez most tényleg így "off" vagy csak valami történt, mert tényleg egy felettébb aranyos és kedves lánynak tűnt.
2020. máj. 25. 20:31
 4/8 anonim válasza:

Én is superlikeoltam már véletlenül.

Az meg hogy neten keresztül ki milyennek tűnik, az egy dolog, a valóság az megint más.

2020. máj. 25. 20:43
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja nem a szuperlike a téma, mert attól függetlenül akár így volt akár nem, hosszasan elbeszélgettünk napokig. Ezért is volt nagyon fura hogy "csak úgy" eltűnt..
2020. máj. 25. 20:51
 6/8 anonim válasza:

Most nem részketezném, de jártam már ugyanígy.

Ment az üzenetváltás, "jajj alig várom, hogy találkozzunk", "öröm lesz megismerni egymást", ment a szívecske is stb...

A "randiról" nem szeretnék említést tenni, de utána mint a kámfor.


Félre ne értsetek, elfogadom, hogy kiábrándító volt valami a randin, vagy másra számított. Természetesen nem felelhetek meg mindenkinek, vagy nem lehetek mindenki számára ideál. Csak azért legyen már legalább eanyi, hogy haver, ez ide kevés lesz.

Még ha ilyen stílusban is...


Tudják, hiogy megtehetik, mert úgyis lesz másik akárhány pali.

Tisztelet a kivételnek.

2020. máj. 25. 21:15
 7/8 anonim válasza:
Már más szúrja.
2020. máj. 28. 15:41
 8/8 Tamas3791 válasza:

Nekem is volt ilyen sajnos, de az én történetem Happy End


Beszélgettünk tök jó minden, és egyik napról másikra eltűnt. Jó pár hónappal később újra matcheltünk és találkoztunk, és azóta is együtt vagyunk.


A tinder nem engedte be az előző fiókjába és sehogy sem tudott belépni, újat kellett csinálnia, de így is újra találkoztunk.

2020. jún. 4. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!