Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ha minimum ennyi aranyásót...

Ha minimum ennyi aranyásót ismerek csak a saját környezetemből, vajon mennyi lehet az országban vagy az egész világon?

Figyelt kérdés

K= Kor


1. Gyerekkori barátom testvére, akinek nincsenek meg a testi adottságai, alacsony, ugyanakkor helyes arca és szép bőre van. Nincsen senkije hosszú ideje, facebook információ közzétételéből is megállapítható volt korábban, hogy inkább van egyedül, ha nincsen pénzes pali, mint lehetőség. Ezzel együtt a nemi életet is mellőzi, ha nincs olyan figura a láthatáron, akinél van mit aprítani a tejbe?! K: 24


2. Haveromnak az édesanyja "szép nő", de ha a nagyon jó nőhöz hasonlítjuk, akkor attól messze van. Magas, szép fizimiska, szép bőr, tizen x évet élt és volt kapcsolatban a BMW-s vállalkozóval! Most egyedülálló, de vajon mire vagy kire vár? K: 47


3. Gyógytornász nő kitöréseket végzett, hogy fantasztikusra formálja a popsit. Mellei alig vannak, de szép arca van és újabban elkezdett táncra járni! (Különálló minőségi oktatásra)

Most már az a célja, hogy a nagy igényeiért cserébe nélkülözhetetlen legyen. Célja, hogy szórakoztató tánclejtéssel összefüggően adja majd a kifejlesztett popsit, de nem akárkinek!

Tehát nem véletlenül gyakorolja a táncot is. Hát ennyi mindent megkapni egy nőtől, az vajon kinek adatik meg és miért? K:34


4. Családunk jó barátjának lánya korábban sérelmezte, hogy miért nem történt köztünk valami ahelyett, hogy videóztunk. (Gyerekek voltunk!)

Az a helyzet, hogy mára már néz ki valahogy, nem is akárhogyan, igaz kapa fogai vannak, de huszonéves létére látványosra kifejlődött a popsi és beképzeltté vált. Egyedül van. Vajon kire és mire vár?

Ennyi férfi közül senki nem jó neki? Anyagi szinteket keres? K: 29


5. Az egészségügyben dolgozó hölgy, gyakorlatozás közben láthatóan közel kerül a pácienséhez. Olyan szinten, hogy annak vezető nője és kolega női is látják, hogy ez már több, mint beteg-páciens viszonyulás.

A páciens elhívja randizni a nőt, aki beleegyezik, majd hezitál 3 napot.

Végül érdekes módon, betalálja azzal a páciensét, hogy ez nem lenne jó stb..Kiderült a páciensi hotelszinten, egy másik páciens elárulta, amit lenyilatkozott! Nem fog ő összejönni egy x hetes járóbeteggel!

( A páciensek néhány hétig tartózkodtak sportügyi rehabilitáció dolgok miatt a kórházban)

Aztán többen nem értettek vele egyet. Ugyanis ezt korábban nem tudta? Ezt akkor is tudta, amikor elígérkezett!

A randimeghívás előtt találkozgatott valakivel, de bizonyos ponton túl nem folytatta a kontaktust senkivel. Nem érte meg neki?

Bitang kívánatos szilikon mellei voltak. Azzal mielőtt bárki előtt levetkőzne, gyorsan eszébe juthat, hogy nem azért csináltatta meg őket, hogy átlagkeresetű férfinek adja? Avagy miért van egyedül ilyen régóta? Talán klimaxól? K: 48


6. Korábbi lányosztálytársam "szép nő", de nem kell elájulni tőle. Közép magas, szép bőr, de gyakorlatilag ennyi és semmi több.

Sportkocsival tengődő, gazdag! család sarjánál kötött ki. Ennyi férfiből, pont azt találta megfelelőnek? Talán nem volt neki más udvarlója? K: 29



#nem meglepő, durva valóság, mai világ, hölgyek, nők,
2020. jún. 10. 21:59
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Gratulálok, én majd megyek aludni. Nem tudom ki az a bombanős, de jól hangzik. Jobban mint az, hogy te itt éled az életed és nyíltan hangoztatod, hogy rátapadsz valakire, mert frusztrálja a fejedet.
2020. jún. 10. 22:41
 12/34 anonim válasza:
Jóéjszakát, bombanős! :)
2020. jún. 10. 22:46
 13/34 anonim válasza:
Hallod, neked mennyi szabadidőd van, ember. :D Amúgy nem is hinném, hogy ennyi ilyen ember van. Hihetetlen. És borzasztó.
2020. jún. 10. 23:08
 14/34 anonim válasza:
Te amúgy mit szívtál? Tipik low life csóró vagy, akit esz a penész, mert nem kellesz ezeknek a nőknek, így el van mindenki könyvelve k**vának meg aranyásónak.
2020. jún. 10. 23:13
 15/34 anonim válasza:

Kit érdekel más élete? Téged miért érdekel ennyire ki mit akar? Azzal törődsz eleget, hogy te mit akarsz magad számára vagy a másiké izgat?

Szerintem foglalkozz a saját dolgoddal és ne ásd bele magad ennyire bele tök ismeretlen emberek életébe akiket feltételezem nem is ismersz annyira, sose leszel boldog ilyen hobbi mellett.

Vannak bizonyos nők akiknek kell a pénzes pasi? És? A pénzes hapsiknak meg a jó nő kell, valamit valamiért tudod. Mind a ketten megkapják azt amire szükségük van. Neked ehhez nincs közöd. Vagy ennyire fáj, hogy nem szerezheted meg magadnak a jó nőt?

2020. jún. 10. 23:28
 16/34 anonim válasza:

Egész hiteles merítés.


Ezt sulykolta beléjük a világ,és a média,hogy "többet érsz.." És tényleg így állnak hozzá. Közepesen xar csajok, de mostmár a kifejezetten tré csajok is a pénzes, címlapmodell fiúcskát keresik az átlagos, de fantasztikus személyiség az nem jó nekik sem semmire. Látszatélet, látszatvilág.

2020. jún. 11. 12:06
 17/34 anonim válasza:

Én vágom miről beszél a kérdező. Sajnos ahogy a #16 írta a média nagyon nagy szerepet játszik abban, hogy a nők egyre inkább egy álomvilágban élnek.

Pár hónapja szingli lettem, unalmamban elkezdtem társkereső oldalakat és app-okat böngészni, hogy lássam mi a felhozatal.

Teljesen meglepődtem mikor erősen átlagos, de sok alsó középkategóriás fiatal 25 körüli nő is olyan elvárásokat ír az adatlapján, hogy az már nevetséges.

Konkrétan ha nem vagy egy pörgős amolyan "közéleti" társasági személy, aki minden hétvégén wellness szállodákban, rendezvényeken tölti az idejét, akkor esélyed sem lehet. Ehhez társul még hogy legyél sportos, legyen olyan kocsid amibe nem ciki beleülni, legyél "érdekes" személyiség. Ja és legyen pénzed mindezt finanszírozni.


Mondjuk ebben biztos hogy a férfiak is elég nagy szerepet játszanak. Mert némi pina reményében minden nőnek teszik a szépet, adják alájuk a lovat, ezzel is a végtelenségig növelve az egojukat.

2020. jún. 11. 12:30
 18/34 anonim válasza:

Én is egyetértek a kérdezővel.

Az a baj, hogy azért jönnek folyamatosan az ilyen nők szembe, mert ezek maradnak szinglik huzamosabb ideig, esetleg ki-ki kacsingatnak egy kapcsolatból, hátha van gazdagabb.

Akinek nincsenek ilyen igényei, azok már rég kapcsolatban élnek.

Előző:

"Mondjuk ebben biztos hogy a férfiak is elég nagy szerepet játszanak. Mert némi pina reményében minden nőnek teszik a szépet, adják alájuk a lovat, ezzel is a végtelenségig növelve az egojukat."

A durva, hogy ezt én is rendszeresen látom, csak azt nem értem, miért növeli a nők egóját ha random férfiak hízelegnek nekik, akiktől nem is akarnak semmit?!

2020. jún. 11. 13:37
 19/34 anonim válasza:

Úgy úgy #17!!

Teljesen jól látod!

2020. jún. 11. 13:39
 20/34 anonim válasza:

Igazából minden ember vágyik az elismerésre (valamilyen szinten legalábbis). Az emberi természet mindig is ilyen volt. A történelemben millió példa van erre, hogy milyen hiúak az emberek.

Most ez annyiban változott, hogy a nők ezt a napi "ego növelő adagot" pár perc alatt megkapják, ha kiraknak egy csöcsös képet az instára.

Máris jönnek a lájkok, jönnek a nyalizós kommentek a férfiaktól. Ezzel még több megerősítést kapnak, hogy ők bizony egy különleges emberek.

Legalábbis ezt képzelik.

Innentől kezdve meg be is indult az ördögi mókuskerék.

2020. jún. 11. 14:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!