Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 23 évesen már "elúszott a...

23 évesen már "elúszott a hajó" ha még egyszer sem volt senkim?

Figyelt kérdés
Úgy érzem nincs hozzám való lány.
2020. jún. 11. 16:50
1 2
 1/12 anonim válasza:
Dehogy. Miért úszott volna el? Nem mindenki kezdi korán.
2020. jún. 11. 16:54
 2/12 anonim válasza:
Soha sem késő...
2020. jún. 11. 16:55
 3/12 anonim válasza:
Én 31 évesen kezdtem randizni, nincs ebben semmi különös. Ha nem vagy sorozatgyilkos vagy pszihopata akkor rendben leszel.
2020. jún. 11. 16:56
 4/12 anonim válasza:
Én is azt hittem, aztán 25 évesen mégis lett. Azóta elvettem feleségül.
2020. jún. 11. 16:59
 5/12 anonim válasza:
Dehogy úszott
2020. jún. 11. 16:59
 6/12 anonim válasza:

Dehogy. Előtted az egész élet. Csak most kezdődik a felnőtt életed.

Lehet, hogy rossz helyen keresgélsz, vagy nagyon nem reálisak az elvárásaid. Vagy túl sok elvárásod van és nem a másik embert nézed, hanem egy listát akarsz kipipálni.

2020. jún. 11. 17:31
 7/12 anonim válasza:
Természetesen nem. Még nagyon fiatal vagy, főleg ma, amikor nagyon sokáig élnek az emberek.
2020. jún. 11. 18:00
 8/12 anonim válasza:
Elméletileg nem. Gyakorlatilag viszont igen. Ha eddig nem sikerült egy kapcsolatot tető alá hoznod ezután mi változna ami miatt sikerülne. Az hogy majd Michelle Wild rájön hogy igazából csak téged akar az nem egy reális opció.
2020. jún. 11. 18:09
 9/12 anonim válasza:

8#"Gyakorlatilag viszont igen. Ha eddig nem sikerült egy kapcsolatot tető alá hoznod ezután mi változna ami miatt sikerülne."


Istenem ez a sok kis pipogya f.sz már elnézést! Hogy mi változna b.szdmeg? Az, amiben változtat magán! Öltözködés, stílus, viselkedés, dolgokhoz való hozzáállás, mentális összeszedettség, testalkat, arcszőrzet, műveltség, művészi jártasság, világnézet...Soroljam még, mi minden változhat, fejlődhet az emberben, ha valamibe kellő időt és energiát feccöl? Elhatározás kérdése az egész, de nyilván a szexi bombázó nem fog berepülni hozzád, ha a gyakorin picsogsz, ezt én is megmondhatom.

2020. jún. 11. 18:17
 10/12 anonim válasza:
Nem hiszem. Én 18 vagyok, barátom 24, és 1,5 éve vagyunk együtt. Előttem komoly kapcsolata nem volt. Szerintem a 23 éves kor egyáltalán nem késő semmihez, valaki 60 éves korában találja meg élete párját. Persze, szerencsések azok, akik korán, de lásd a jó oldalát, legalább megóvtad magad a sok csalódástól, és akkor kezdhetsz majd bele a kapcsolatba, amikor te úgy érzed. :)
2020. jún. 11. 19:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!